Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахЗвіти в електронному вигляді - доступно та зручно

Звіти в електронному вигляді - доступно та зручно

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Нещодавно  в ДПІ в Сарненському районі відбувся брифінг щодо порядку подання звітності та податкових накладних засобами Інтернету. На зустріч запросили керівників і головних бухгалтерів підприємств та організацій. Перший заступник начальника Галина Шеремет розповіла про переваги подання звітності в електронному вигляді. При цьому звернула увагу на те, що в разі виникнення проблем при використанні цього програмного забезпечення фахівці ДПІ нададуть платникам практичну допомогу на місцях.

Фахівці відділу інформатизації процесів оподаткування ознайомили з порядком подання, приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності, накладних і реєстрів податкових накладних платників податків в електронному вигляді та наочно показали як працює програма. Наприкінці зустрічі платники отримали бланки договорів про забезпечення електронного документообігу платника податків з ДПІ в Сарненському районі та програмне забезпечення для подання звітності.

Зоя АВРАМИШИНА, головний державний податковий інспектор  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891