Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста За законами милосердяЗі щирим серцем і допомогою - до нужденних

Зі щирим серцем і допомогою - до нужденних

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

«Чи відпочивали влітку за кордоном?» - на таке запитання зазвичай ствердно дають відповідь багаті люди, для інших це - лише мрія. А от для дванадцяти дітей-вихованців Чудельської спеціальної школи-інтернату № 1 із нужденних неблагополучних сімей така мрія нещодавно стала реальністю, бо вони відпочивали в мальовничій Швейцарії. Організував їм чудові канікули керівник благодійної «Місії єдності» Маркус Вітт з помічниками. І не вперше: минулого року десять дітей побували на оздоровленні в Англії, а ще рік до того тут відпочивали 24 школярі з бідних родин, сиріт або напівсиріт. Крім того, місто отримало чималу гуманітарну допомогу для медичних закладів.

Цими днями колеги пана Маркуса - співробітники благодійного фонду «Перемагаюча надія» Оксана Чернота й Віктор Зайчук відвідали м. Сарни, поспілкувалися з міським головою Леонтієм Ніколайчуком. Гості вручили йому невеликий прапор графства Корно в Англії, де оздоровлювались діти. Леонтій Ніколайчук з вдячністю згадав те, що вже зробили благодійники. Він відзначив активну доброчинність пана Маркуса, літньої людини, яка звертається до земляків-іноземців, бізнесменів із закликом надати допомогу дітям, іншим жителям Сарненщини, постраждалим від Чорнобильської катастрофи. Зі Швейцарії вже надійшов комплект комп’ютерів, один з яких передали клубу «Повір у себе», ще вісім отримала центральна районна лікарня. Медичному закладу привезли чимало білизни, форми для працівників. Їх презентував Едуард Якоб, керівник найбільшого в Швейцарії прального комбінату «ІноТекс». В однойменному журналі, між іншим, надрукована стаття «ІноТекс» допомагає!», де розповідається про акцію благодійників, є фотографія моменту передачі білизни працівникам Сарненської ЦРЛ.

Оксана Чернота сказала, що їм сподобалось, як міський голова ґрунтовно знайомив з медичними й освітніми установами, з проблемами, які слід розв’язати в матеріальному забезпеченні, пообіцяла привезти для лікарні ще два десятки комп’ютерів. Вона зазначила, що Леонтій Ніколайчук зумів налагодити співпрацю в гуманітарних проектах з благодійниками двох країн - Англії та Швейцарії, і є хороші перспективи її продовжувати.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891