Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика ВізитиЗакон один для всіх!

Закон один для всіх!

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати
Закон один для всіх!

22 вересня лідер блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Юрій Луценко зустрівся з виборцями міста Сарни. На центральні площі міста він виступив на багато чисельному зібранні сарненців і, зокрема, сказав:

- Я приїхав сюди як лідер об’єднаного демократичного блоку. Вперше в Україні керівники 9 демократичних партій утворили єдину силу, яка ставить за мету виконання реальних проблем усіх українців. Я зустрічався з людьми по всій Україні і скрізь кажуть про роботу, зарплату, пенсію, освіту, медицину, тарифи, ціни, про те, що хвилює людей. І це те, для чого вони наймають політиків, даючи їм владу. Над цими завданнями буде працювати і наш блок. Ми добре порахували можливості та говоримо народу прості речі: наступного року мінімальна заробітна плата буде 600 гривень, середня - 2100 грн., ми говоримо про підняття пенсій на 35% з урахуванням трудового стажу, про підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери: лікарю, вчителю, культпрацівнику - на 30 відсотків, а якщо вони працюють у селі на 50 відсотків. Ми говоримо про збільшення виплат сім’ям з дітьми, бо дитину треба вигодувати, вивчити, відправити в доросле життя. Ми повинні відновити доступну освіту для здібних дітей з бідних сімей. На відміну від інших політичних сил, ми знаємо як це зробити, як віднайти кошти.

Як колишній міністр внутрішніх справ України, я запевняю: в Україні немає дефіциту ресурсів, грошей. Є дефіцит совісті тих, хто при владі. Країною керує мафія і ви знаєте це не гірше за мене. Наприклад, більша половина м’яса завозиться контрабандою із-за кордону і державний бюджет через це не отримує 1 млрд. гривень. Одночасно банкрутує вітчизняне сільгоспвиробництво. І таких прикладів багато. Усі знають, на скільки за цей рік подорожчало ліки, борошно, молоко, олія, м’ясо. І нічого не можна буде змінити, якщо не почнемо боротьбу з мафією, яка грабує кожного з нас і всю державу в цілому. Сьогодні ми - блок «НУНС» - проголошуємо антикримінальний наступ. Я прошу народної підтримки цьому курсу. Ми скасуємо депутатську недоторканість, аби скасувати магніт, який тягну в парламент мафію. Ми повинні зробити закон один для всіх і перший крок у цьому напрямку - саме скасування депутатської недоторканості.

Мене часто запитують: «А чому бандити не в тюрмах?». Коли я був призначений міністром внутрішніх справ, у лютому 2005 р., було замінено 100% керівників міністерства, облуправлінь міліції, 90% начальників районних і міських відділів МВС. 160 злочинців у погонах сіли в тюрму за те, що використовували посадові обов’язки для збагачення та пограбування людей. Це потрібно було, щоб почати наступ на криміналітет, на мафію велику і таку як тут, маленьку. Порушили 2000 кримінальних справ, але вони лежать у прокуратурі. І я прошу у вас підтримки курсу за яким би закон став один для всіх. І судді повинні обиратися народом, бо він знає, хто є людиною справедливою, а хто тільки збирає хабарі на людській крові і сльозах. Ми введемо обов’язкове декларування доходів політиків, правоохоронців, суддів, держслужбовців і членів їх сімей.

Українці завжди перемагали, коли об’єднувались. 30 вересня у нас знову Майдан, тільки не в Києві, а тут удома, у серці кожного. Дехто каже: «Скільки можна ходити на Майдан, ми вже стомилися». Відповідаю: «Стільки, скільки треба, бо немає іншого виходу, щоб добитися правди!». Проголосуйте за «НУНС» і почнемо антикримінальний наступ, який давно пора зробити. Закон стане один для всіх і тільки після цього почнемо жити заможно, як усі нормальні люди у Європі.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891