Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Економіка На підприємствах районуЗа вікнами «Аркади-Сарни» - Європа

За вікнами «Аркади-Сарни» - Європа

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Підприємець Руслан Цуман першим не тільки на Сарненщині, а й на Рівненському Поліссі започаткував власну справу з виготовлення сучасних металопластикових вікон за новітньою австрійською технологією. Нині його приватне підприємство  «Аркада-Сарни» оснащене імпортним обладнанням, випускає продукцію на замовлення найвибагливіших клієнтів не тільки з нашого, а й із сусідніх районів і навіть з областей і держав.

Більшість  людей задумуються над тим, щоб почати бізнес у тій справі, в якій працювали та мають певний досвід. І Руслан Цуман, обіймаючи посаду дилера рівненської фірми з продажу металопластикових вікон, вивчив проблеми та перспективи забезпечення населення новим товаром, що прийшов до нас із Європи й швидко став популярним. І якщо попит на нові вікна зростав, то рівень послуг з їх своєчасної доставки, встановлення, гарантій якості явно потребував підвищення. Чоловік вирішив сам виробляти вікна не гірші, а за деякими чинниками кращі тих, що були на той час у продажу, до того ж з гарантією їх експлуатації. Про той період він згадує так:

- Починали власну справу з реконструкції, ремонту виробничих приміщень, будували й нові. Закупили необхідне імпортне обладнання, встановили його, навчили людей працювати. Було очевидним, що в Сарнах можна виготовляти вікна високої якості. Бо як тоді практикували: привезуть їх з Рівного, встановлять, а що потім з ним - виробник не знає і знати не хоче. Людині звернутись при потребі відрегулювати чи переставити нема до кого. Тепер ми, виробники, відповідаємо за свою продукцію, надаємо сервісні послуги з ремонту тощо. Профілі для вікон вибрали найкращі з існуючих - австрійської технології «SCHONLINE», бо її надійність перевірена часом. У Європу технологія прийшла зі Сполучених Штатів Америки. А в Україні цією фурнітурою торгують уже сім років, у Росії, Білорусі, Румунії, Болгарії -  понад десять. При  цьому її гучно не рекламували, як інші. Саме у виробничій практиці, багаторічному використанні вона підтвердила свою надійність з найкращого боку. ПП «Аркада-Сарни» отримує цей комплектуючий матеріал для виготовлення вікон з відповідним сертифікатом якості.

Взагалі, фірма  «Мако» з Австрії дає на свою віконну фурнітуру десятилітній гарантійний термін експлуатації. Крім якості матеріалу, головне також - як відкривається та закривається вікно. Хороша фурнітура служитиме дуже довго. Підприємство дає п’ять років гарантії, а деякі фірми - два-три.

Отож «Аркада-Сарни» з сертифікованих європейським виробником комплектуючих збирає сучасні, естетично приємного вигляду вікна за розмірами, наданими замовником. Побувавши в цехах підприємства, переконуєшся у високому технологічному рівні виробництва. Тут працюють на високоточних імпортних верстатах із програмним управлінням. Якщо раніше обробляли лише один бік виробу, то нині доводять до потрібних розмірів два одночасно. Відтак продуктивність під час цієї операції зросла вдвічі. Геометрію вікна роблять на будь-яке замовлення клієнта, а розміри - з точністю до міліметра.

За два роки копіткої роботи колектив набув чималого досвіду з удосконалення кожної з виробничих операцій. Швидко й професійно профілі ріжуть відповідно до замовлених розмірів, потім збирають рами, з’єднуючи сторони електричним зварюванням, нарізають скло, виготовляють склопакети й збирають вікна. Всі працівники: різальники, зварники, монтажники, менеджери, дилери, водії, вантажники - трудяться на спільний ефективний результат. І він є. Свідчення тому - численні замовлення з усього поліського регіону Рівненщини, Києва, Харкова, Москви. Нещодавно велику партію продукції відправили в одну з африканських країн, де власник великого палацу захотів встановити вікна незвичайних геометричних форм у кожній із багатьох кімнат і залів. У відповідності із зростаючим попитом на підприємстві прагнуть розширити виробництво. У ці дні, аби виконати всі замовлення, почали працювати в дві зміни. Робота тут теж організована по-європейськи: через кожні дві години невелика перерва, через чотири - більша, на обід. Підготовку кадрів проводять безпосередньо на робочих місцях.

- Приймаємо на роботу людину і за тиждень-два дивимось, як вона справляється, яке ставлення до справи, - каже Руслан Цуман. - Кого не влаштовують наші умови, звичайно, звільняються. Бо трудитись на такому виробництві треба сумлінно, з вогником у душі. Дисципліна в нас зразкова. Інакше хорошої продукції багато не виробиш, а відтак і заробітки будуть скромними. Намагаємось задовольнити покупців і якістю вікон, і доступною ціною. Це, на мій погляд, дієвий вияв поваги, на яку заслуговує кожна порядна людина. Думаю, земляки та приїжджі громадяни вже переконались у  тому, що в  «Аркаді-Сарни» продукція дешевша та якісніша, ніж в інших фірмах, наприклад, рівненських. Наші вікна вигідно відрізняються від дерев’яних тим, що не потребують обслуговування, а також зручністю в користуванні, довговічністю. Профілі, виготовлені з високоякісного матеріалу, не мають запаху пластмаси, займають дуже малу площу, бо основна - скло.

Ті жителі району, хто вирішив поставити в домі металопластикові вікна, приходять або дзвонять у приймальний офіс, що в Сарнах на міському ринку «Транзит» по вулиці Пушкіна, 10, і запрошують приїхати до них додому зробити заміри. Домовляються про час  приїзду. Приймальниця інформує клієнта про ціну виробу, дату його виготовлення, встановлення тощо. Людям, зазвичай, хочеться скоріше побачити в себе вікна європейського класу. В «Аркаді-Сарни» працюють над проблемою швидшого задоволення попиту, однак не на шкоду якості, щоб зберегти добру репутацію.

- Приїжджають за вікнами до нас у ці дні з Олевська і Кузнецовська, Рокитного й Березного, - каже старший менеджер зі збуту Оксана Омельчук. - А ще реалізовуємо пластикову вагонку та сайдинг, штори, жалюзі, ролети. Добре, коли відчуваєш потрібність своєї роботи багатьом людям. Хоча два роки тому, починаючи самостійне виробництво, не обходилось без хвилювань. Тепер можемо запропонувати покупцям вікна на дві, три й більше камер різної конфігурації. Скажімо, господар оселі живе біля дороги, потерпає від шуму транспорту - йому потрібні кількакамерні вікна, що значно зменшують рівень шумів у помешканні. Робимо й склопакети, фасади,  двері на балкон з металопластику та скла. Їх усе більше встановлюють не тільки в офісних приміщеннях, а й у житлових. Одно слово, за нашими вікнами - справжня європейська якість. І приємно, що досягли її власною, самостійною працею.

ПП «Аркада-Сарни» займається й благодійною діяльністю. Підприємство є спонсором дитячого танцювального колективу «Вояж» районного Будинку дітей і молоді й неодноразово надавало матеріальну підтримку НВК «Школа-колегіум» м. Сарни. Нещодавно на прохання сільських медиків у Чемерненському ФАПі безкоштовно замінили старі дерев’яні вікна на нові металопластикові.

А попереду в колективу ПП «Аркада-Сарни» та його керівника ще багато роботи, планів, добрих справ.

Анатолій КАРДАШ  
  1. - Вовка Днепр

    Жители города Сарны!!! С Днем города Вас!!! Семье Котяш большой привет!!!

    Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891