Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і законЗа ухиляння - кримінальна відповідальність

За ухиляння - кримінальна відповідальність

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У співпраці з райвідділом профілактичну роботу засудженими до покарань, не пов’язаних позбавленням волі, проводить кримінально-виконавча інспекція управління Державного департаменту України з питань покарання в Рівненській області. Разом з правоохоронцями співробітники здійснюють рейди, ведуть профілактичні бесіди з «підопічними» з метою недопущення скоєння повторних злочинів й адміністративних правопорушень.

За станом на травень ц.р. на обліку в кримінально-виконавчій перебувало 226 осіб, у т.ч. 11 неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. ЄAaЩодо осіб, ухиляються відбування покарання, застосовують жорсткі заходи, аж до позбавлення волі. У працівники та виявили порушення відбування покарання у вигляді громадських робіт засудженим Петром С., 1980 р.н. Його притягнули до кримінальної відповідальності за ст. 389, ч. 2. Кримінального кодексу України, що передбачає арешт або позбавлення волі.

Анатолій КОМАР  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891