Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика ВізитиЗа порушення - до відповідальності

За порушення - до відповідальності

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

За січень-червень 2007 року працівники контрольно-ревізійного відділу провели 16 контрольних заходів на підприємствах, установах та в організаціях. У 14 з них встановили фінансові порушення, що становить 88%. У тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 252,95 тис. грн., при цьому незаконних витрат - 212,84 тис. грн., нецільових витрат державних ресурсів - 14,74 тис. грн., недостач матеріальних цінностей - 0,26 тис. грн., недоотримано (втрачено) фінансових ресурсів на суму 25,11 тис. грн.

Із загальної суми виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат, за 1 півріччя ц.р. відшкодовано 106,46 тис. грн. (включаючи відшкодування за минулі роки. З них незаконних витрат - 78,57 тис. грн., нецільових витрат - 14,74 тис. грн., надійшло фінансових ресурсів у сумі 12,89 тис. грн. та відшкодовано недостач 0,26 тис. грн.

Значні суми незаконних витрат і недоотримання фінансових ресурсів виявили на державному підприємстві СЛАП «Сарненський держспецлісгосп» - 26,9 тис. грн., з них недоотримано фінансових ресурсів 4,46 тис. грн., незаконних витрат - 22,18 тис. грн., по КП «Сарнибудинкоуправління» - 26,57 тис. грн., з них недоотримано фінансових ресурсів у сумі 6,58 тис. грн., незаконних витрат у сумі 4,69 тис. грн., інших порушень на суму 15,3 тис. грн.

Матеріали ревізій, якими виявлені порушення фінансової дисципліни, передані в правоохоронні органи. Зокрема за 1 півріччя ц.р. передали 11 матеріалів. По 2 з них порушені кримінальні справи, по інших приймають відповідні рішення. За виявлені порушення фінансової дисципліни, ведення бухгалтерського обліку контролери-ревізори КРВ склали протоколи про адмінпорушення на 10 посадових осіб, у тому числі один - за бюджетне правопорушення (нецільове використання коштів), а КРУ в Рівненській області наклало штрафи на суму 1,04 тис. грн., з них сплачено 1,04 тис. грн.

Хочу довести до відома керівників, що постанова КМУ від 29.11.2006 № 1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна та фінансових ресурсів» зобов’язує органи державної контрольно-ревізійної служби ставити перед керівниками вищестоящих установ, органами, уповноваженими управляти майном, питання про притягнення до відповідальності (включаючи звільнення з займаних посад) керівників, які не забезпечують повне усунення виявлених ревізіями фінансових порушень.

У відділі з 2005 року функціонує телефон довіри (номер 3-41-88), за допомогою якого можемо надавати відповідні роз’яснення щодо забезпечення державної фінансової дисципліни, а також отримувати інформацію, яку враховуємо при плануванні та проведенні контрольних заходів. У разі наявності фактів неправомірної поведінки працівників органів ДКРС кожен громадянин може звернутись за цим номером.

Крім того, телефон довіри є в КРУ в Рівненській області (26-44-18) та ГоловКРУ (8-044-425-80-33).

Петро ПАЛІЙ, начальник КРВ у Сарненському районі.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891