Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика ЗустрічіЗ турботою про трудящих

З турботою про трудящих

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У міському Будинку культури «Залізничник»  на велелюдному зібранні працівників залізничної станції та депо міністр з трибуни інформував присутніх про роботу галузі, проблеми, що вирішують на транспорті, про принципові позиції діяльності соці-алістів, а також  відповів на чисельні запитання із залу. Залізничників хвилюють не тільки виробничі, а й соці-альні  проблеми, про що й тривала зацікавлена розмова.
Так, чимало запитань стосувалося поліпшення медичного обслуговування трудівників сталевих магістралей. М. Рудьковський висловився за надійне державне медичне страхування, яке давно й ефективно діє в європейських країнах, зокрема в Австрії, де він навчався. Щодо полі-пшення пенсійного забезпечення, то міністр наполягає на  створенні єдиного транспортного недержавного пенсійного фонду, це дозволить із часом подвоїти розмір пенсії ветеранам-транспортникам. Однак його пропозицію не підтримало керівництво галузевих профспілок України. Цікавило присутніх, чи будуть приватизовувати залізницю, на що Микола Рудьковський відповів: «Закон України однозначно забороняє приватизацію залізниці. Вона була й буде державною!». Міністр прийняв звернення залізничників і багатьох інших жителів району про відновлення руху поїзду «Київ-Луцьк» через Сарни та пообіцяв обов’язково розглянути його й прийняти позитивне рішення. А жителі Люхчі, Глушиці та Любикович передали йому прохання про капітальний ремонт автодороги до цих сіл з райцентру. Гість запевнив, що врахує побажання селян при складанні програми ремонту доріг на 2008 рік, на яку виділяють великі кошти.
Микола Рудьковський роз’яснив низку інших складних питань роботи транспортної галузі, що так чи інакше зачіпають інтереси всього населення. Це - пільги на проїзд студентам та учням, які відновлять у повному обсязі з наступного року, недопущення ним особисто підвищення вартості квитків на проїзд поїздами без належного сервісу обслуговування пасажирів, збереження системи відомчого медичного обслуговування залізничників та інше.
Завершилася зустріч щирими побажаннями успіху в роботі міністру з вуст міського голови Леонтія Ніколайчука. Він зачитав із буклету, випущеного до Дня міста, про те, що згідно із Стратегічним планом сталого розвитку місія Сарн – бути потужним вузлом транспортних сполучень, містом із розвиненою інфраструктурою та сервісом. І Микола Миколайович пообіцяв долучитись до втілення цього великого плану в життя, адже вся передвиборна програма со-ціалістів пройнята турботою про людей праці, реальне підвищення рівня їх добробуту.
Кандидат у народні депутати ви-словив упевненість, що цю програму підтримають виборці й проголосують за неї на виборах. Власне, люди в Сарнах і в усій Україні прагнуть посилення соціального захисту, розвитку економіки, створення нових робочих місць, збільшення турботи про ветеранів, передачі більшої влади місцевому самоврядуванню. А саме ці й інші моменти покладені в основу дій соці-алістів, з цим вони йдуть на вибори та вірять у підтримку громадян усієї України.

Анатолій КАРДАШ.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891