Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна МІСТОЗ Новим Дворем Гданським єднатиме співпраця

З Новим Дворем Гданським єднатиме співпраця

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Місто Сарни об’єднують співпраця  з містами Козятин Вінницької області, Володимир-Волинський, що на Волині, партнерські зв’язки з селом Неньковичі сусіднього Зарічненського району. Під час святкування Дня міста започаткували співпрацю з ще одним містом у Польщі - Новий Двір Гданський. Церемонія підписання угоди відбулась у міськраді.

Міський голова Леонтій Ніколайчук і бургомістр Нового Двору Гданського Тадеуш Студзінський у коротких промовах висловились за корисність розвитку міжнародних зв’язків, ознайомили присутніх депутатів міськради, представників польської сторони, журналістів з текстом угоди. Обидва міста співпрацюватимуть з метою глибшого пізнання історії, реалізації програм обміну досвідом у галузях культури, мистецтва, спорту, туризму, освіти, сферах економіки та самоврядування . Запропонував встановити дружні контакти з поляками консул України в Польщі. Відтак зроблено крок на шляху держави й міста Сарни до європейської спільноти. І, як сказав Л. Ніколайчук, корисна співпраця має об’єднати інтереси бізнесменів, молоді, митців, освітян міст по обидва боки державного кордону.

Сарненські новини  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891