Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика Візити«Якби не ділили портфелі, було б усе гаразд...»

«Якби не ділили портфелі, було б усе гаразд...»

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Своїм указом Президент України дострокового розпустив парламент. Усі політичні сили включились у новий передвиборчий марафон. Позавчора Сарни відвідав Володимир Візівський, депутат п’ятого ганебного, за його словами, скликання Верховної Ради України. Представник блоку «Наша Україна» входить до числа 169 депутатів, які написали заяви про позбавлення їх статусу народних обранців. До речі, такий запис уже зроблено в трудовій книжці пана Візівського. Звичайно, тепер у нього немає привілеїв, якими був наділений донині. Але він входить у фракцію активних людей, які вболівають за долю України. Вони проводять зустрічі з членами та прихильниками «Нашої України», щоб знати думки й побажання громадян. Їх врахують при розробці нової п’ятирічної програми партії.

Володимир Михайлович охарактеризував політичну ситуацію в державі за період, що вплинув від минулих виборів. За його словами, демократичні сили, яких обрав народ до Верховної Ради, мали великий вотум довір’я людей, були готові творити нові, вкрай потрібні державі закони. Але замість сумлінної роботи, почали ділити портфелі. Але в результаті довгого та безрезультатного поділу влади, її бездарно здали, констатує пан Візівський. Партія геконів швидше змогла зорієнтуватися в ситуації: «донецькі» відслідковували кожного депутата з табору політичних опонентів, шукали їхні слабкі сторони й починали переманювати на свій бік. Одним пропонували державні замовлення та пільги для бізнесу, іншим - сприяння в політичній кар’єрі, як скажімо, Тарасу Чорноволу.

Таким чином, збирали більшість у Верховній Раді, яка почала приймати лобістські закони. Президент В. Ющенко їх ветував, адже вони не йшли на користь державі. Якби більшості вдалося зібрати потрібні для їх прийняття 300 голосів, то ситуація в державі могла б змінитися кардинально. Російська стала б другою мовою в державі, Чорноморський Флот назавжди залишився б у Криму, газотранспортні системи перейшли б під опіку сусідньої держави, Президента обирала б Верховна Рада чи й взагалі від цього інституту відмовилися б. Загрози були реальними. І щоб від держави Україна не залишилася лише назва, «Наша Україна» і БЮТ створили у квітні новий майдан. У цей період, за словами Володимира Візівського, було дуже тяжко знаходити спільну мову з «регіоналами», які після консультацій з керівниками з-за кордону весь час змінювали свої рішення. Тож демократичні сили вирішили зробити Верховну Раду недіючою, написавши заяви про складання депутатських повноважень. Верховної Ради п’ятого скликання вже не існує. Про це заявив Президент В. Ющенко перед іноземним дипломатичним корпусом.

Гість дав відповіді на запитання присутніх.

- Чому після розпуску Верховна Рада діє і її засідання навіть транслюють по телебаченню?

- Фактично йдуть лише збори народних депутатів, що не заборонено законом, а на трансляцію гроші зекономили на тих, хто вже склав депутатські повноваження.

На запитання про можливий розпуск ЦВК, В.М. Візівський відповів, що це неможливо, бо не існує діючого парламенту. А до заяв політиків, які ще працюють у неіснуючому органі влади, слід ставитися, як до політичного непорозуміння.

- Україну намагаються розділити на схід і захід. Як діяти?

- Підростає покоління, яке не знає старих часів. Воно має інший світогляд, ці люди за демократію і єдину державу, тож час візьме своє. Депутатська недоторканість буде знята, і в представників бізнесу зникне інтерес до роботи у Верховній Раді, бо будуть чесні правила гри і держава однаково ставитиметься до всіх.

На запитання скільки на виборах, на його думку, буде політичних блоків, Володимир Візівський відповів, що лише 3: «Наша Україна», БЮТ і Партія регіонів.

- Коли Сарненщина нарешті матиме голову районної державної адміністрації?

- Лише після нових виборів. А те, що вони відбудуться 30 вересня, - доконаний факт. І переможе той, хто тактовніше їх проведе по відношенню до політичних побратимів.

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891