Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СпортЯк журналісти спортсменами стали

Як журналісти спортсменами стали

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Погожого літнього ранку минулої суботи команда редакції газети «Сарненські новини» вирушила виборювати спортивні нагороди. Шлях нашого авто проліг на південь від Сарн. Легковик мчав повз поліські ліси та поля, згодом місцевість вигнулась горбами. Ось і обласний центр - м. Рівне, звідки ще чималий відрізок дороги в південно-західному напрямку - й нарешті прибули до Хрінників, що в Демидівському районі. 190 кілометрів шляху позаду. Традиційна, уже восьма Спартакіада журналістів області, проходила цьогоріч у спортивно-оздоровчому таборі «Олімпієць» Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Представники 14 команд газет, радіо й телебачення області вишикувалися для урочистого відкриття спортивного свята. Чекали ще запрошених колег з Волині, Львова та сусідньої Білорусі. На жаль, не приїхали.

Організатори змагань привітали присутніх, а головний суддя оголосив порядок їх проведення. Учасники мірялися силами: одні за шаховими та шашковими дошками, демонструючи силу інтелекту. Інші показували, що вправно володіють не лише ручкою чи клавіатурою, але й ракеткою, граючи в настільний теніс. До речі, у цих видах оператор комп’ютерного набору «Сарненських новин» Оксана Костюк здобула для команди перші нагороди. Вона посіла треті місця в тенісі й шахах. Чоловіча половина в цей час демонструвала свою силу в армрестлінгу та підніманні гирі вагою 24 кг. У ваговій категорії до 70 кг тут не було рівних водію Едуарду Колядичу, де він здобув перші місця. Другі сходинки в цих видах виборов редактор відділу фотоілюстрацій «районки» Василь Сосюк.

Напруга спортивної боротьби зростала. Ніби зрозумівши це, природа вирішила дати людям кілька хвилин перепочинку. З хмари, за яку сховалося спекотне сонц, прогуркотів грім і на землю полився літній дощ... На траві та гілках ще не висохли краплі, а команди продовжили спортивну боротьбу. Гирі піднімали важковаговики. Представник «Сарненських новин», піднявши снаряд 42 рази, посів лише 4 місце.

Почало вечоріти. Поласувавши рибною юшкою та кашею, спортсмени перетворилися на відпочивальників. У Хрінниках є можливість досхочу покупатися та порибалити у водосховищі, що розкинулося поряд з оздоровчим комплексом. Сюди їдуть і місцеві жителі, і групи туристів з інших міст і сіл області й сусідньої Волині. Чиста тепла вода, рівне пологе дно дають можливість поплавати дорослим, похлюпатися біля берега дітворі. Любителі екстриму розрізають хвилі на моторних човнах і катамаранах. Утомлене сонце сховалося за обрій і поміж одиноких хмаринок проглянув серпик місяця та комета, що ніяк не хоче покинути околиці Землі. На березі місцями палахкотять багаття - відпочивальники готували запашну юшку із щойно впійманої риби.

Ранок нового дня нагадав учасникам змагань, що час продовжувати виборювати нагороди. Дартс запровадили в спартакіадах лише минулого року. Але вже чимало вправних метальників дротиків зібралося нині, щоб продемонструвати своє вміння. Спортивну спритність продемонстрував головний редактор Микола Драганчук, набравши, як і представник зі Здолбунова, найбільше - 46 очок. Проте за додатковими показниками посів у цьому виді змагань друге місце. Найважчим, але дуже видовищним, є перетягування линви. Тут важлива і згуртованість команди, і її фізична сила. Подолавши кілька слабших суперників, «перетягнути» медалі на свій бік сарненським журналістам, на жаль, не вдалося. У підсумку - лише четверте місце.

Спортивна частина дійства завершилась. Судді зайнялися підбиттям підсумків. А всі учасники дружно гайнули до водосховища, щоб ще раз освіжитися перед нагородженням. Загальнокомандне перше місце вже вкотре вибороли журналісти газети «Вільне слово» з обласного центру. Другою, ледь-ледь відставши від лідера, стала команда здолбунівського «Нового життя». «Сарненські новини» посіли третє призове місце, за що Микола Драганчук отримав з рук голови обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка диплом і кубок. А ще Миколі Миколайовичу вручили медаль і диплом за сприяння в проведенні восьмої Спартакіади журналістів Рівненської області та значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у ФСТ «Україна».

Ще одна Спартакіада відійшла в історі, залишивши на пам’ять кубки, дипломи, медалі, гарні спогади про літній відпочинок на березі водосховища в Хрінниках і спілкування з колегами з інших засобів масової інформації області.

Василь ВАСИЛЬЧУК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891