Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СарненчаниЯк ми святкували...

Як ми святкували...

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Останній день року 2007… Надвечір’я. Темрява окутала землю. Тиша та спокій. І серед цієї Божої благодаті факелом засяяли вікна Свято-Троїцької церкви м. Сарни. Храм чекав на парафіян. І спішили сюди люди, де чекав їх на спільну молитву Спаситель зі Своєю Пречистою Матір’ю. І люди прийшли, затеплили свічечки - і потонула святиня в теплі, світлі, молитвах.

Неможливо віднайти слова, щоб передати духовне піднесення людей, коли отець Миколай з молодими паламарями, церковним хором виконали акафіст Божій Матері. Весь храм стояв на колінах - діти, молодь, саренькі немічні люди. А молитва здіймалась до неба. Завмерло все та всі, коли полилось “Пение” Богородиці “О Всепе-ая Мати” у виконанні регентші хору - соловейка Алли. І не існувало вже нічого та нікого. Тільки образ Пречистої Матері з Богом-немовлям на руках - як вічне продовження життя.

Закінчилось богослужіння молебнем за здоров’я, Україну, за її воїнство, духовенство, рідне місто, всіх людей, хто з вірою іде до Спасителя.
Господи! Дай нам сили, розум жити за законами Твоїми. Допоможи принести Тобі плоди в терпінні, смиренні сердець наших.

Людмила ВОЛОШИНА, Віра РУДЮК, Тетяна БОРТНІК, парафіяни Свято-Троїцького храму м. Сарни.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891