Сарненські новини

Суббота
Лип. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СарненчаниВшануємо пам’ять Леоніда Куліша

Вшануємо пам’ять Леоніда Куліша

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Є люди, які залишають після себе рясні дороги життя, пломеніючу зірку в небі та добре ім'я. До цієї когорти творців належить шановний у нашім краї та, нажаль, уже покійний Леонід Зіновійович Куліш. Здається, відкриваєш черговий номер "Сарненських новин" - і обов'язково прочитаєш свіжий гумор "Потіха з Кулішового міха", час від часу порадують читача нові його збірки, а на літературних вечорах талановитий поет, неперевершений гуморист буде бажаним гостем. Але вирок долі невблаганний: як не боляче це усвідомлювати - більше ніколи його не почуємо та не побачимо. Але на те ж ми і люди, щоб зберегти світлу пам'ять про незвичайної душі людину та передати нащадкам животрепетний вогонь його творчості.

Усміхається до нас із світлин Леонід Куліш, лине голос його з магнітофонних записів, рясніють вічною мудрістю його збірки. Скільки їх, цих яскравих іскорок пам'яті про нього? Мабуть, багато, бо людиною він був незвичайною, щедрою на добро, влучне слово, щирі поетичні рядки. А що, якби зібрати докупи ці світлі промінці життя та творчості Леоніда Куліша? Який би живодайний вогонь засвітився в Поліському краї!

Викладачі-філологи ВПУ-22 започаткували створення класу-музею творчості письменників краю, де найпочесніше місце займають експонати, присвячені Леоніду Кулішу. І щоб ця справа набула більшого розмаху, звертаємося до всіх земляків, тих, кому не байдуже майбутнє, хто розуміє, що такі люди, як Леонід Зиновійович, є гордістю району, із закликом вшанувати його пам'ять. Для цього необхідно створити ініціативну групу з увічнення пам'яті Л.З.Куліша; назвати одну з вулиць м.Сарни іменем шанованого земляка; присвоїти його ім'я школі; створити музей Леоніда Куліша; оголосити конкурс зі створення та встановлення погруддя поета.

Усіх, кого зацікавили наші ініціативні пропозиції, хто не хоче бути осторонь цієї важливої справи та може допомогти, просимо звертатися за адресою: м.Сарни, вул.Технічна, 4, ВПУ-22, тел. 3-38-05.

 

За дорученням ініціативної групи Володимир Городнюк, директор Сарненського ВПУ-22  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891