Сарненські новини

Суббота
Лип. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна СпортВирушили в похід за кубком району

Вирушили в похід за кубком району

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У цьогорічному розіграшу кубка району взяли старт 17 команд. На попередньому етапі ремчицька «Горинь» обіграла одноклубників із Тутович 2:1 і в 1/8 фіналу отримала в суперники коростський «Темп». Утім, цей матч не відбувся, позаяк футболісти з Ремчиць не змогли зібратися на гру. За що команді зарахували технічну поразку. Така ж участь спіткала й кричильський «Колос», який не з’явився на поєдинок у Любиковичі. Решта матчів завершилася з такими результатами: «Случ» (Чудель) - «Колос» (Стрільськ) - 0:6, «Полісся» (Карпилівка) - «Хлібодар» (Сарни) - 4:2, «Арсенал» (Селище) - «Сокіл» (Немовичі) - 2:4, «Чайка» (Костянтинівка) - «Горинь» (Степань) - 0:3, «Маяк» (Зносичі) - «Нива» (Велике Вербче) - 7:1, «Граніт» (Клесів) - «Случ» (Тинне) - 0:0 (по пенальті 2:0).

У неділю, 1 липня, на футбольних полях району відбудуться перші поєдинки 1/4 фіналу, в яких згідно з жеребкуванням поміряються силами «Маяк» - «Граніт», «Горинь» - «Сокіл», «Темп» - «Колос» С, «Старт» - «Полісся». Матчі-відповіді заплановані на 22 липня.

Богдан КОРНІЙЧУК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891