Сарненські новини

Неділя
Чер. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Наша історіяВандалізм на меморіалі Слави

Вандалізм на меморіалі Слави

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати
Вандалізм на меморіалі Слави

Те, що у вечірній час відбувається біля меморіалу Солдатської Слави, де захоронено понад 900 військових, які визволяли місто від фашистських загарбників, заступник голови РДА Володимир Андрійчук назвав справжнісіньким вандалізмом. Днями тут невідомі особи сплюндрували пам’ятник, установлений на честь перемоги в Другій світовій війні.

Це не перший випадок блюзнірського ставлення молодого покоління до скульптурної споруди. Майже щороку радянському воїну-визволителю відривають руку або автомат, пошкоджують інші частини архітектурно-ландшафтного ансамблю. Одного разу його обілляли фарбою. Володимир Андрійчук з цього приводу звернувся до правоохоронних органів з проханням ретельніше патрулювати територію поряд із меморіалом. За його словами, не раз був свідком ганебної поведінки молоді на священному місці, а патрульне авто проїжджало мимо, не зробивши вандалам бодай зауваження.

Представник влади натомість доручив комунальникам вкрутити лампочки в ліхтарі. Бо саме неосвітленість пам’ятника та наявність поряд розважальних закладів немов магнітом притягують любителів побешкетувати в тому місці.

Олександр ШЕРШЕНЬ  
  1. - Сергей Ковалець

    Жах! Який сенс руйнувати місто в якому живеш..?
    Таких потрібно суворо карати!

    Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891