Сарненські новини

П'ятниця
Лип. 13
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Добре ім'я людиниУчитель з великої літери

Учитель з великої літери

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У с. Любиковичі кожен знає, шанує , бере приклад із золотої намистинки математики Сарненщини, дбайливої господині, прекрасної матері та просто людини з великої літери Надії Гомонець. Багатьох своїх учнів вона пустила на стежку дорослого життя з чудовими знаннями з математики та фізики, але говорить, що за кожного з них болить серце. У Надії Михайлівни велика душа, адже вистачає її і на учнів, і на школу, і на рідних трьох синів, які обов’язково стануть великими людьми, бо в усьому беруть приклад зі своїх батьків. Усі її уроки - наче пульс серця, тепло взимку, цвіт весною. Незважаючи на 27-літній стаж, каже, що буде працювати, допоки дозволить здоров’я.

Коли ще життєрадісна студентка закінчувала Рівненський педагогічний коледж, усі говорили, що в неї талант учителя. А такий, повірте, дається не кожному. Вміло та цікаво розповісти учням про велику країну формул, повівши їх екскурсією математичних міст - приклад широкої ерудиції та великої фантазії. Тож не дивно, що на першій своїй роботі в с. Тріскино її обрали заступником директора школи з навчально-виховної роботи. Вона проводила різні математичні свята, підтримувала юних талантів. Село наче закохалося в неї, адже таку хорошу, красиву, щиросердну людину важко не помітити навіть у великому місті. Її - синьооку, чарівну волошку серед високого жита - помітив лагідний вітерець Іван Гомонець, відразу ж закохавшись.

Поповнення в новоствореній сім’ї стало великою радістю - народився син, якого назвали гордим українським ім’ям Ігор. Зараз він старанно й відмінно навчається в університеті м. Київ, посідає призові місця в багатьох конкурсах, що є результатом плідної праці батьків. Немає нічого теплішого та ріднішого, ніж мамині руки. От і повели вони, здається ще недавно свою другого красеня - сина Сергійка в перший клас. Квіти... Рум’янці на щоках... Перші літери... А нині Сергій Гомонець успішно навчається в інституті м. Рівне.

З 1988 року Надія Михайлівна працює вчителем фізики та математики в Любиковицькій ЗОШ. Колеги її поважають, люблять, говорять, що з такою приємною людиною до школи прийшов тільки успіх, адже її третій син Віктор нещодавно виборов перше місце в районній олімпіаді з математики й показав хороший результат в області.

Багато в Надії Гомонець є заслуг і на трудовій ниві, які відзначені грамотами райдержадміністрації та відділу освіти, дипломами райкому галузевої профспілки. До слова, зараз вчителька є класним керівником у семикласників. І хоч важко трудитися з великим і не завжди слухняним класом, та все ж, прагне допомогти кожному учневі. Бо така вже її вдача.

Петро КАТЕРИНИЧ, с. Любиковичі  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891