Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахТварин треба захищати, а не знищувати

Тварин треба захищати, а не знищувати

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Ми звикли зустрічати на дорогах бродячих тварин та не кожен знає, яку небезпеку вони  несуть. Останнім часом доволі часто трапляються випадки коли безпритульні агресивні собаки ходять зграями і часто кидаються на перехожих . Нещодавно я також зазнала укусу бродячої тварини, відтак був госпіталізований у лікарню. Проте не буду звинувачувати беззахисну тварину, яка не має притулку, бо розумію, що вона як і людина потребує харчування догляду. Згідно із Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» статтею 15 «Про притулки для тварин» для отримання безпритульних тварин органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності , громадським і благодійними організаціями та фізичними особами можуть створюватися притулки, які проводитимуть свою діяльність за рахунок їх власників, а також будь-яких інших джерел незаборонені законом. Назріло питання про створення такого притулку на Сарненщині, який вкрай необхідний, позаяк багато котів і собак гинуть від голоду.

Напевно кожна людина має свого улюбленця. Та є серед нас і такі, Що дозволяють собі винести до лісу чи за місто беззахисних новонароджених кошенят чи цуценят і залишити там на призволяще. Вочевидь ці люди не мають Бога в серці. Неодноразово бачим, як на автотрасах тварини потрапляють під колеса автомобілів де і гинуть. Водії в таких випадках не завжди призупиняться, щоб пропустити своїх менших братів Не дуже гарну картину бачив 13 липня біля ВАТ «Сарнифармація», там довгий час лежало дві мертвих собаки. Сьогодні в Україні працює кілька притулків для тварин. Ймовірно, що на Сарненщині його також незабаром відкриють. Це буде доброю справою, адже тварин треба захищати, а не знищувати.

Сергій КОЗЛЮК, спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи РДА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891