Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста Як вас обслуговують?Сучасний маркет  є відтепер і в Тинному

Сучасний маркет  є відтепер і в Тинному

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

 

За останні роки в Тинному розширилася мережа приватних торговельних точок. Але споживча кооперація, яка своєю природою покликана працювати насоціальну сферу, сприяти підвищенню рівня життя населення, також крокує в ногу із сучасними вимо¬гами ринкової конкуренції. Приємно, що працівники Тинненського споживчого товариства під керівництвом Світлани Камзьол не лише успішно налагоджують цей процес, формують кооперацію нового типу, але й перші в модернізації торговельної мережі, запровадженні нових прогресивних методів обслуговування. При цьому не лише зберігають робочі місця, а й створюють нові.

Приємний подарунок колектив споживчого товариства зробив для односельців напередодні Нового року, відкривши в центрі Тинного магазин «Маркет» на зразок аналогічних закладів, що вже діють у районному центрі. Тут впроваджена сучасна комп’ютерна система розрахунків, що дає змогу покупцям вибрати товари першої необхідності, вільно доступитися до кожної їх групи, ознайомитись з інформацією щодо якості, терміну зберігання. Також відкрито відділи дитячого та дієтичного харчування в широкому асортименті, молочних, ковбасних і рибних продуктів тощо. Сільські кооператори пропонують покупцям майже три тисячі найменувань товарів. Але на досягнутому колектив не зупиняється, а працює над впровадженням широкої мережі торгівлі непродовольчим крамом, яко¬го нині потребують покупці. Тинняни задоволені новим супермаркетом, а також сподіваються, що і ціни в ньому лишаться на пристойному рівні.

Третину колективу становить молодь, яка прагне ви¬конувати всі замовлення односельців. Словом, пра¬цюють чітко, прозоро, планують збільшити кількість нових робочих місць, проблемні питання вирішують у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Світлана КОТОК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891