Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і закон ОпераціяСтережися! На дорогах - мопедисти!

Стережися! На дорогах - мопедисти!

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Незаперечна істина що на дорогах мають бути суворий порядок, залізна дисципліна. Але, на жаль, не всі учасники дорожнього руху беруть це за правило. Як не прикро, доводиться констатувати, що останнім часом значно збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод.

За 5 місяців ц.р. на території обслуговування 4-го МРВ ДАІ скоєно 29 дорожньо-транспортних пригод, під час яких 5 громадян загинули та 37 чоловік отримали травми. Якщо аналізувати ці пригоди за видами, то найбільше зафіксували таких: наїзд на пішоходів, водії транспортних засобів не справились з керуванням. А найризикованішими днями тижня виявилися субота й неділя. Зважаємо також і на найбільш аварійні години (на території району період з 20.00 до 24.00).

Четверте міжрайонне відділення ДАІ за чотири місяці провело комплекс заходів, спрямованих на профілактику аварійності та забезпечення безпеки дорожнього руху на території обслуговування. Під час операції «Мопедист» виявили 24 порушення Правил дорожнього руху мопедистами. За керування мопедами в нетверезому стані затримали 3 громадян, керування без номерних знаків - 2, інші порушення - 19, доставлено на штрафмайданчик 2 мопеди. Під час операції «Зброя та вибухівка», з метою покращання оперативної обстановки в Рівненській області, виявлення та запобігання злочинам, вчинених із застосуванням зброї та вибухових пристроїв, а також вилучення зброї та вибухових пристроїв з незаконного обігу в період з 11 по 21 травня цього року, працівники підрозділу виявили 2 факти перевезення та зберігання зброї, вибухівки.

Водночас вживаємо рішучих заходів щодо виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху, що суттєво впливають на стан аварійності. Працівники відділення виявили та припинили 1602 порушення Правил дорожнього руху, 130 фактів керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, порушень правил обгону - 162, проїзду перехресть - 178, порушення правил проїзду залізничних переїздів - 57, порушень, скоєних пішоходами, - 75. Статистика свідчить: далеко не всі учасники дорожньої дотримують Правил дорожньої безпеки

Ярослав ГАВРАЛО, старший інспектор групи організаційно-інформаційного забезпечення 4-го міжрайонного відділення ДАІ (м. Сарни).  
  1. - budulay

    як мене харять ці “мопедисти”, якби ж то хоч по правилам їздили, а то......

    Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891