Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і законСтарателів – до відповідальності

Старателів – до відповідальності

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У квітні минулого року на полях СГПП «Азалія» (південна околиця смт. Клесів) працівники райвідділу міліції затримали Василя Тимківа, Олега Пивоварова, Антона Лук’янченка, яких застали за видобутком бурштину-сирцю. Дії цих громадян мали ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 240 Кримінального кодексу України. Отож була порушена кримінальна справа щодо незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Щоб запобігти спробам підслідних ухилитись від слідства та суду, забезпечити виконання процесуальних рішень, до них застосували підписку про невиїзд. Під час слідства з’ясували, що Антон Лук’янченко шукав дрібні камінці бурштину, що залишились на поверхні грунту після роботи мотопомп. Відносно нього кримінальну справу закрили за відсутністю складу злочину.

Тим часом Олег Пивоваров дав свідчення, що Василь Тимків запропонував заробити грошей, шляхом видобування сонячного каменю. Громадянин Тимків пояснив, що мотопомпу кустарного виробництва з двигуном внутрішнього згоряння від автомобіля «Фольксваген», пожежні рукави придбав у невідомих осіб, а до видобування бурштину його підштовхнуло скрутне матеріальне становище.

Вину підслідних у вчиненні інкримінованого їм злочину довели зібраними матеріалами. Оскільки підсудні за місцем проживання характеризувалися позитивно, щиро розкаювалися та сприяли розкриттю злочину, суд визнав можливим не застосовувати обмеження волі, а призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 550 грн. На підставі п.б ст. 1 Закону України «Про амністію» Антона Пивоварова, в якого 18 лютого 2006 р. народився син, від покарання звільнили.

Василь Крамарчук  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891