Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ГоловнаСправжній професіонал

Справжній професіонал

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Регулювання дорожнього рух, сприяння в транспортуванні пошкоджених транспортних засобів, розшук тих ТЗ, водії яких зникли з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди, контроль за утриманням автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд і залізничних переїздів у безпечному стані - ось далеко не повний перелік функцій, покладених на групу дорожньо-патрульної служби 4 міжрайонного відділення ДАІ м. Сарни, яку очолив Олександр Соколовський.

За плечима капітана Соколовського - чималий досвід, адже в органах внутрішніх справ працює з 1994-го. Випускник Львівського інституту внутрішніх справ починав з окремої роти ДАІ в Дубному, згодом працював старшим інспектором з адмінпрактики в смт. Демидівка. Ще один етап діяльності - відділення Державної служби боротьби з економічними злочинами, співробітником якого був свого часу й Олександр Вадимович.

З 2005 року Олександр Соколовський обіймає посаду заступника начальника окремої роти в Сарнах. І ось, після служби в райвідділі міліції, де працював дізнавачем, а згодом - керівником групи патрульної служби, Олександр Вадимович у зв’язку з реорганізацією Державтоінспекції поповнив ряди співробітників 4 міжрайонного відділення ДАІ м. Сарни. Під його безпосереднім керівництвом (а наказом МВС України від 30 червня введені 7 нових штатних посад: 3 старших і 4 інспектори ДПС ДАІ) нагляд за дорожнім рухом здійснюватимуть 6 працівників. Як підкреслив начальник 4 МРВ ДАІ м. Сарни Віктор Мороз, у групу ДПС відібрали найдосвідченіших працівників, справжніх професіоналів, які своєю сумлінною працею допоможуть організувати безпечний і безперешкодний процес дорожнього руху в межах району.

Василь КРАМАРЧУК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891