Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Служити громаді

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Коли балотувалась у депутати міської ради та зустрічалась з виборцями, то давала слово, що буду періодично звітуватися про свою діяльність.
Отож, коли в місті розпочалося масове індивідуальне будівництво, не було такого дня, щоб до мене, голови постійної комісії житлово-комунального господарства та земельних питань, не зверталися люди зі своїми проблемами, пропозиціями, проханнями про виділення чи перезакріплення, розширення земельних ділянок. Усіх намагалася уважно вислухати, дати кожному конкретну відповідь, пораду, прийняти виважене рішення. Таких звернень упродовж 8 місяців 2007 року до комісії надійшло 18, і жодне з них не залишилося поза увагою.
Ось і на останню сесію міської ради, що відбулася 30 серпня 2007 року, знову винесли низку питань щодо виділення, закріплення, перерозподілу земельних ділянок. По одних за нашою пропозицією депутати прийняли позитивне рішення, по інших - вирішили спочатку детально розібратися, а потім внести повторно на розгляд сесії. Зокрема депутати спочатку відмовили підприємцю О.Я. Гезі в наданні дозволу на реконструкцію магазину «Оксамит». Однак, детально вивчивши це питання, вислухавши аргументи, прийняли рішення та таки виділили землю. Вважаю, це дасть свій позитивний результат і для Сарн, і для бюджету міської ради, бо підприємець О.Я. Гега ніколи не стояла осторонь проблем міста і його людей.
А ось закріплення земельних ділянок для Сарненського ВПУ-22 площею 13 га та ветлікарні - 2,8 га викликали неоднозначні думки серед депутатів. Тому за нашою пропозицією це питання відклали для детального вивчення з розглядом його на наступній сесії міськради. Ще одне з питань на сесії міської ради стосувалося встановлення плати за розширення вже набутої земельної ділянки або зміни її цільового призначення. Вважаю, що і тут депутати – члени нашої комісії - вчинили досить виважено. Міський голова запропонував оплату за 1 м2 землі 250 гривень. Як голова профільної комісії, внесла пропозицію брати плату за зміну цільового призначення земельної ділянки 25 гривень за 1 м2, за збільшення земельної ділянки - 100 гривень за 1 м2. Враховуючи те, що до цього часу міська рада не брала жодної гривні за збільшення або зміну профілю земельної ділянки, обранці громади підтримали мою пропозицію. Вважаю, що для наповнення міського бюджету є достатньо інших джерел і депутатам необхідно їх вивчити й запровадити, щоб отримати кошти, які потім направляти на потреби освіти, медицини, культури, ремонти доріг та інше. Зрештою, нововиділена земельна ділянка повинна продаватись обов’язково з аукціону, ось тоді й будуть отримані значні кошти в бюджет.
Не можу лишити поза увагою ще одне питання порядку денного сесії - це звіти керівників КП «Сарненське будинкоуправління» А.М. Дударика та «Сарнитеплокомуненергія» В.Є. Корчика. Думаю, що нині важливішої проблеми, як підготовка цих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 року, немає. На мою думку, виступи депутатів на сесії були досить пасивними, а звіти керівників поверховими, як у народі кажуть, для галочки. Добродій В.Є. Корчик взагалі дозволив собі не з’явитися на засідання профільної комісії. А дуже хотілося б, аби депутати більш принципово ставилися до розгляду таких питань на сесії, бо за кожним стоять люди, які, безперечно, запитають, як захищаємо їх інтереси.
Вважаю, що депутат мусить мати свою думку, принципову позицію та вміти їх відстояти. Це намагаюся робити сама й закликаю так діяти колег, незалежно від посад, політичної належності, особистих стосунків.

Ніна ТКАЛЕНКО,
депутат міської ради,
член фракції БЮТ.
  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891