Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Творчість СокровеннеШукала ідеального хлопця, а лишилась сама...

Шукала ідеального хлопця, а лишилась сама...

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Давня китайська мудрість говорить: «Підірване здоров’я людини - це неодмінно наслідок духовного страждання душі». Фізичний стан нерозривно пов’язаний зі станом моральним. Це Оля лише недавно зрозуміла...

Її третій день мучив жахливий головний біль. Тут уже перші ознаки ангіни. «Все до купи», - жаліється сама собі. Тепер, закутавшись у ковдру та п’ючи гарячущий чай, відчуваючи як він розливається палаючою лавою по тілу, дівчина зігріває думки, прояснює помисли. Вона знає, що це не жар, не марення - ні! Навпаки - нарешті ясніше ясного розуміє, що з нею... Болить душа. Холодіє серце...

У свої 24 роки Оля напрочуд освічена й начитана. За любов до книжок її колись поважали викладачі, тепер - роботодавець. Дівчина читала «запоями», тамуючи духовну спрагу книжковою інформацією. Читала все: довідники, наукову літературу, художню класику та сучасний модерн, газети, журнали . Та було в цій жадобі до книг щось спотворене, викривлене. Дійсність проходила повз неї, летіли роки, а вона так і жила долями книжкових героїв, заповнювала мозкові комірки термінами, фактами, теоріями.

А як же реальність? Як справжні емоції, відчуття? Про це їй постійно «втирали» друзі, які з часом почали відходити від неї; навчали батьки, співчутливо й з надією поглядаючи на доньку. Одноманітність... Завдяки Сергію Ольга нарешті задумалась над своїм життям. Спершу вона відносилась до нього, як до чергового «неідеального» кавалера. Адже в ньому не було тієї сміливості, розуму та шарму, як у її улюблених книжкових персонажів. Але чоловіча сила та витримка потихеньку заманювали в свої тенета Олю. «Про щось схоже я читала: завмирає серце, захоплює дух і кров наливає щоки червоною фарбою...» Та все якось не вірилось, що це саме те, справжнє почуття.

Почали зустрічатися. Сергій поважав Олю, слухаі її нескінченні розповіді про чергову прочитану книгу; любив сяючі очі та витончений профіль, схилений над книгою. Просто любив... І Ольга, мабуть, любила. Так, любила! А що ж заважало любові? Постійні прискіпування до Сергія: і не так говорить, і неправильно поводиться, і багато собі дозволяє. Дівчина ніби навмисно вишукувала, до чого б причепитися, хотіла створити для себе “ідеального” хлопця.

Це тільки потім вона зрозуміє, що кохала його саме таким, яким він є. Основи науки про кохання...Як писав її улюблений письменник Пауло Коельо: «Велика мета будь-якої людської істоти - відчути кохання. Кохання не в іншому, а в нас самих, і ми самі його в собі пробуджуємо. А от для того, щоб його пробудити, і потрібен цей інший. Всесвіт здобуває сенс лише в тому випадку, коли нам є з ким поділитися нашими почуттями».

Сергій сказав Олі, прощаючись: «Я ніколи не зможу стати ідеальним, таким, як ти хочеш. І ніхто не зможе, бо такий наш світ. Зрозумій це і живи своїми справжніми почуттями».

Тільки після розлуки з коханим Оля зрозуміла, які розумні слова він сказав і як їй не вистачає його в житті.. .Від болю зраненої душі аж захворіла. «Хвороба серця - хвороба тіла. Аксіома...

От і порожня вже чашка. Тепер їй стало краще: не морозить, не паморочиться в голові...Ольга знає, що Сергій вже не повернеться. Але вона пам’ятатиме його і вдячна за те, що навчив її жити по-справжньому. Тепер вона готова поміняти штиль книжкового світу на бурі реального життя.

Юліана ТЕТ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891