Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ГоловнаШколи зустрінуть дітей оновленими

Школи зустрінуть дітей оновленими

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Тривають літні канікули. Школярі відпочивають, а навчальні заклади міста й району інтенсивно готують до нового навчального року. Фарбують, ремонтують, доводять до ладу всі приміщення. На це передбачені видатки відділу освіти. Тільки на міські навчальні заклади ця сума становить майже 700 тис. грн.

Частину коштів використали для ремонтних робіт у Сарненській гімназії. Приміщення, що було здане в експлуатацію у вересні 1967 року, з того часу ні разу капітально не ремонтували. З 2002 року, не припиняючи навчальний процес, у навчальному закладі поетапно міняють вікна, двері, приводять до сучасного вигляду коридори, кабінети. Гроші виділені цього річ, допомогли замінити дах над їдальнею та спортзалом на шатровий, гарним став центральний вхід, замінили підлогу в спортзалі. За 40 років без експлуатації з ладу вийшла каналізація, довгий час були недіючими санвузли. Віднині все це фактично відбудовано заново. Гарним приміщення гімназії було до свого 40-річного ювілею, ще кращим стань до початку навчального року. Для цього старанно працює будівельна бригада ТзОВ «Західметал» (керівник Олег Жошко), частину робіт навчальний заклад проводить власними силами.

Проте заспокоюватися ще рано, вважає директор гімназії Тамара Шепель. Необлаштованими поки що залишаються більшість приміщень 1-го поверху. Особливу турботу викликає їдальня, де через великі вікна взимку ледь не мороз гуляє. Прийшла в непридатність і паркетна підлога, потрібен тут і санітарно-гігієнічний куточок...

Непомітно промайнуть останні дні літа. І знову наповняться веселими дитячими голосами оновлені школи, а педагоги продовжать сіяти у їхні душі зерна доброго і вічного.

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891