Сарненські новини

Суббота
Лип. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна“Сарненські новини” розміняли восьмий десяток

“Сарненські новини” розміняли восьмий десяток

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Кажуть, напередодні поважних ювілеїв зазвичай підбивають підсумки, по думки повертаються в минуле, згадуючи успіхи й невдачі, вдалі знахідки й прорахунки. Районному часопису виповнюється 70 - як на людський вік, то чимало, а газету ще можна юнкою вважати. Таки правда - змінила чорно-біле вбрання на повнокольорове, ще й погладшала до 12-16 сторінок, виходячи в четвер. Хто ж наважиться натякнути такій привабливій панянці на її вік? А якщо зважити на прогресивний зміст статей і репортажів, то й поготів. Вічно юна та цілеспрямована, в якої попереду багато відкриттів і нових висот.

А що ж позаду? У довідці Державного архіву Рівненської області сказано: «Згідно з протоколом бюро Рівненського обкому КП(6)У від 10 грудня 1939 року № 1 було затверджено склад бюро Сарненського повітового комітету КП(о)У, до якого включено Гліщенка Пилипа Івановича, редактора газети.

Цим же протоколом затверджений перелік газет, які передбачалось видавати в 1940 році. Серед них - повітова газета Сарненського повіту «Червоний шлях», «25 разів на місяць, формат і розмір районної газети, тираж 8000». Ось вони, пам'ятні віхи «районки», - «Червоний шлях», «Радянський шлях», «Будівник комунізму», «Сарненські новини».

І хоч змінювались назви, головні редактори, журналісти, залишалась незмінною суть - Інформувати читачів про події в місті, районі, краї, гордитися видатними земляками та пересічними громадянами, які чесно працюють на розвиток країни.

Славні традиції акул пера продовжують «Сарненські новини». Полюбились шанувальникам часопису рубрики «На підприємствах району», «Розповідь про хорошу родину», «Добре ім'я людини», «Долі людські», «Світ захоплень», адже в центрі цих публікацій - насамперед людина з притаманними їй сумнівами та переконаннями, відданістю обраному фаху та хобі. Не залишають байдужими сторінки «Діалог читач-газета», «У владних коридорах», «Віночок», «Літа молодії» й ін. Та газета не була б цікавою, стверджують гострослови, якби не армія дописувачів, яким завдячуємо оперативністю й актуальністю інформації. Це Світлана Коток, Марія Кузьмич, Василь Зіневич, Володимир Пінчук, Раїса Тишкевич, Володимир Гульчук, Ніна Корнійчук, Валерій Сапожко, Василь Іванюк, Наталія Кирковська, Валентина Павлушко, Володимир Тушич, Василь Титечко, Михайло Кабанець й багато інших.

Багатьом знаним у краї поетам саме видання «Сарненські новини» дало путівку в життя. Пробували перо на шпальтах газети Валентина Петренко, Тетяна Корнійчук, Зоя Федорчук, Людмила Таборовець, Надія Свищевська, Борис Павлишин, гуморист Василь Титечко. Приємно, що саме «Сарненські новини» свого часу відкрили непересічний талант Петра Катеринича, який починав з віршованого слова, а зараз - член Національної спілки журналістів України, творить нарівні з дорослими колегами часопис краю. Інна Царук, відома читачам своїми злободенними статтями на молодіжну тематику, ліричними одкровеннями, теж обрала журналістську стежину в житті й здобуває омріяну професію у Львівському університеті.

Отож гідна зміна творцям найкращої серед міських і районних газет України «районці» вже кується. Тому читачі й надалі можуть обирати «Сарненські новини» як видання для всієї родини, адже творитимуть його талановиті спадкоємці блискучих журналістів. Будьте з нами й у майбутньому! Здоров'я та удачі в прийдешньому році Білого Тигра!

 

Редакційним колектив.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891