Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна До свята Як вас обслуговують?Сарненські кооператори - кращі в області

Сарненські кооператори - кращі в області

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Про це свідчить хоча б такий факт: середньомісячний товарообіг Сарненської райспоживспілки останнім часом стабільно перевищує 3 млн. грн. Діяльність споживчої кооперації району багатогалузева. Основу її становить торгівля та громадське харчування, крім того, кооператори займаються виробничою діяльністю, заготівлею та надають послуги населенню. У підпорядкуванні Сарненської РСС 115 магазинів і підприємств громадського харчування. Виробнича діяльність спілки - виготовлення ковбасних виробів, продукції з риби соленої, копченої та рибних пресервів, консервів, безалкогольних напоїв і квасу.

Напередодні професійного свята - 85-ої річниці Міжнародного дня кооперації - голова правління Сарненської РСС Віктор КРАСЬКО розповів кореспонденту «Сарненських новин» про діяльність спілки, її здобутки та перспективи розвитку.

- Вікторе Григоровичу, скажіть, будь ласка, як кооператори турбуються про покупців?

- У першу чергу хочу сказати, що споживча кооперація району - це 4,5 тис. пайовиків, з них 1 тис. працівників споживчої кооперації, які нині трудяться в п’яти споживчих товариствах: Стрільському (керівник Іван Левчак), Тинненському (Світлана Камзьол), Клесівському (в.о. голови Ніна Попок), Великовербченському (Лариса Гольонко), Степанському (Олена Шустик), заготівельно-виробничому підприємстві «Таврида» (Володимир Коноплюк), комбінаті громадського харчування (Богдан Біжик) і районному автотранспортному підприємстві (Петро Колядко). Ми зрозуміли: щоб завоювати покупця, необхідно створити сучасні умови в торговельному закладі та забезпечити високу культуру обслуговування.

За цей рік відремонтували багато торгових закладів. У Глушиці, наприклад, після капітального ремонту маємо магазин зі значним збільшенням торгової площі та новим обладнанням. А кафе набуло сучасного вигляду. У магазині с. Зносичі теж з’явилось нове торговельно-технологічне обладнання та підвісні стелі в приміщенні. Практично завершені роботи в с. Тутовичі. Торгова площа магазину збільшиться у два рази. У колишньому продмазі облаштуємо невелике затишне кафе. Аналогічні роботи ведемо в с. Довге. Кафе нині переобладнуємо під магазини, адже асортимент товарів зріс і не вистачає торгових площ. При проведенні ремонту будівельники використовують нові сучасні енергозберігаючі технології (пластикові вікна та двері), встановлюють нове торговельно-технологічне й холодильне обладнання.

Плануємо об’єднати дві торгові площі магазину в с. Тинне. Сюди вже завезли будівельні матеріали, набрали бригаду майстрів. Після завершення робіт у приміщенні відкриють сільський маркет з асортиментом товарів до 8 тисяч найменувань. Буде проведено й реконструкцію системи опалення, що, звичайно, покращить умови як для покупців, так і продавців. Опоряджувальні роботи із заміною обладнання тривають у магазині № 4 смт. Клесів. Майже готові до обслуговування покупців магазин і кафе в Карпилівці. Поки що чекає ремонту магазин у с. Ясногірка, для якого вже виготовили проектно-кошторисну документацію. На достатньо високому рівні підтримують матеріально-технічну базу у Великовербченському СТ. Проводять значну роботу в Степанському товаристві.

Найбільші обсяги робіт виконані на м’ясоперобному комплексі ЗВП «Таврида». Там реконструювали забійний цех, що дозволяє забезпечувати дотримання всіх технологічних норм і вимог у цій галузі виробництва, провели повну реконструкцію м’ясо-переробного комплексу зі встановленням нового сучасного обладнання. Створено сучасні умови для праці та відпочинку.

- За рахунок чого проводите реконструкцію виробництва й торговельних площ?

- Насамперед за рахунок господарської діяльністі та власних обігових коштів. Хоча не відмовляємося і від позик у банках.

- Фінансово-господарські показники в кооператорів ростуть, а заробітна плата працівників?

- Із збільшенням обсягів фінансово-господарських показників, звичайно, паралельно росте і зарплата працівників. У середньому вона становить 640 грн. Зрозуміло, це не достатньо високі заробітки для закріплення трудових кадрів. Тому, виконуючи директиву уряду та в подарунок до Дня кооперації, правління вирішило збільшити заробітну плату на 30%. Впровадили трудове суперництво та матеріальне заохочення. Маєш кращі результати - отримуй надбавку до зарплати.

Розуміємо, що наше найбільше надбання - люди. І всі хороші показники та досягнення завдяки їх високим професійним якостям, згуртованості, вболіванню за справу й долю кооперації, патріотизму.

Понад 500 кооператорів уже перебувають на заслуженому відпочинку. Це люди, які внесли значний вклад у розвиток кооперації Сарненщини, тому їм і всім працівникам системи райспоживспілки щирі вітання від правління, райкому профспілки з професійним святом і подяка за вагомий внесок у становлення та розбудову споживчої кооперації району.

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891