Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя містаСарненське радіо

Сарненське радіо

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На Сарненщині працює єдиний місцевий електронний засіб масової інформації - районне проводове радіомовлення.

Передачі транслюються по мережах проводового радіо, які функціонують у 50 із 64 населених пунктів нашого району.

За даними центру електрозв’язку  усіх радіоточок  налічується близько 7000, з них майже 3000 у місті Сарни, 800 - у Степані, 150 - у Клесові, і до 3000 у селах.

Приймачі проводового радіо є приблизно в кожній третій оселі нашого району і мають найбільшу та найстабільнішу слухацьку аудиторію, яка налічує десятки тисяч осіб і охоплює всі верстви населення. Колектив редакції розуміє, що слухачі очікують зустрічей з цікавими, компетентними співбесідниками, обговорення актуальних проблем, чітких, конкретних відповідей на запитання. Високу слухацьку активність засвідчує велика кількість дзвінків у передачах. Очевидно, що вони є популярними серед населення району. Гостями студії у різний час були ведучі фахівці медичної галузі, посадовці області, району, творчі особистості, митці краю, депутати Верховної ради України.

Сарненське радіо має широке коло постійних слухачів. Під час проведення передач у режимі прямої трансляції щосуботи «Порадьтесь з лікарем» , «Спілкуємось відверто»  та щопонеділка  «Місто. Реалії і перспективи» упродовж розмови у студії до редакції надходить чимало телефонних звернень: пропозицій, запитань, рекомендацій.

Розміщення реклами, оголошень, повідомлень у передачах Сарненського районного радіо урізноманітнює теми випусків,  забезпечує оповіщення практично всього населення району, приваблює замовників інформаційних послуг з ділових кіл та підприємців. У цьому переконались постійні партнери редакції.

Розцінки на комерційно-рекламні послуги Сарненського радіо - найнижчі в регіоні серед ЗМІ. Діють суттєві знижки при укладанні довгострокових угод на співпрацю та для постійних партнерів.

Щоденно у передачах  можна розмістити вітання з професійними та родинними святами. У поєднанні з улюбленою піснею змістовна розповідь про колективи, щирі та сердечні слова про іменинника чи ювіляра  додадуть приємних емоцій в урочистий день, зроблять свято незабутнім.

Сарненське радіо - це радіо рідного краю, нашого міста і району.      Творчий колектив  редакції завжди радий співпраці з радіослухачами і у постійному тісному спілкуванні прагне  зробити передачі ще цікавішими, змістовнішими, актуальнішими на шляху до розширення і удосконалення місцевого інформаційного простору, де цінуватимуться досягнення місцевих творчих колективів, звучатиме правдиве професійне слово, у пошані буде все близьке серцям мешканців  рідного Полісся.

Слухайте нас:

Понеділок

6.30 -  6.45

10.30 -  11.00   «Місто. Реалії і перспективи»

11.40 -  12.00

Середа

6.30 -  6.45

11.40 -  12.00

П’ятниця

6.30 -  6.45

11.40 -  12.00

Субота

14.00 -  15.00   «Порадьтесь з лікарем»

15.15 -  16.15   «Спілкуємось відверто»

Неділя

14.00 - 15.00

Чекаємо на Вас за адресою: місто Сарни, вулиця Широка, 31. телефон редакції - 3-52-18, електронна пошта sarnyradio @ ukr. net.

Сарненські новини  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891