Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика ЗустрічіСарненці побували на зустрічі Віктором Ющенком у Корці

Сарненці побували на зустрічі Віктором Ющенком у Корці

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

22 серпня представники Сарненської районної організації ПП «НСНУ» взяли участь у зустрічі з Президентом України, що відбулася в Корці під час здійснення ним робочої поїздки в Рівненську та Житомирську області. На переконання глави держави, тема депутатської недоторканності перш за все стосується рівності всіх громадян країни перед законом, а її скасування з подальшим обмеженням пільг та преференцій для представників влади дозволить сформувати в Україні соціальну політику нової, вищої якості. 

Президент наголосив, що йдеться «не про маленький політичний епізод», а про системну корупцію. Він висловив переконання, що зі зняттям депутатської недоторканності «автоматично відпаде» питання пільг представникам влади. «Переконаний, що в категорії державних службовців ніхто не повинен мати пільг і преференцій», - сказав Віктор Ющенко. Саме такий підхід, на його думку, дасть країні змогу підійти до більш прозорого механізму керування фінансами держави, який стосується як економічних, так і соціальних питань. 

В. Ющенко підкреслив, що ця тема має «якнайбільше консолідувати політичні сили». Говорячи про соціальну політику держави, наголосив: «При нинішньому економічному розвитку повинні мати більшу соціальну віддачу. Це не популізм, а серйозніший прозорий контроль над державними фінансами». За словами Президента, у нашій країні є колосальні можливості для соціального прогресу, соціальних стандартів. Важко пояснити економічно, коли з одного боку 8% ріст ВВП, з іншого - 11% ріст заробітної плати, а споживчі ціни - 13,5%.

Глава держави додав, що прозорий розподіл ресурсів, безумовно, дасть змогу сформувати нову соціальну політику, що радикально підвищить ряд показників, зокрема рівень пенсій і заробітної плати. За соціальним блоком, на його думку, має йти вирішення блоку економічних питань, які зокрема стосуються значних змін у фіскальній політиці.  «Це все у жовтні буде запропоновано українському парламенту... я знаю, що ряд політичних сил уже в цьому контексті визначився досить серйозно». Думаю, після проведення чесних виборів отримаємо той парламент, який сформує стабільну більшість, стабільну чесну та прозору українську владу», - додав Віктор Ющенко.

Василь ІВАНЮК, керівник Сарненського виборчого штабу виборчого блоку «Наша Україна - Народна Самооборона»  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891