Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахРайдержадміністрація інформує

Райдержадміністрація інформує

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати
  • Результати проходження циклону територією району та наслідки буревію було обговорено на засіданні постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників Сарненського РЕМ і центру електрозв’язку № 5, яке відбулося на початку тижня. У ході засідання обговорено ряд організаційних питань стосовно роботи відповідних служб району при виникненні надзвичайних ситуацій. Зокрема наголошувалось на незадовільній роботі Сарненського РЕМ з реконструкції та заміні аварійних ліній електропередач і трансформаторних підстанцій, що є також однією із основних причин знеструмлення населених пунктів. Незважаючи на неодноразові звернення райдержадміністрації до керівництва Сарненського РЕМ, ЗАТ «Ей-і-Ес Рівнеенерго», це питання лишається вирішеним не в повній мірі. Різного роду плани-графіки щодо реконструкцій і заміни ліній електропередач ведуть з порушенням термінів, або ж виконують частково. Незадовільною було визнано також роботу РЕМу стосовно системи інформування населення та відповідних служб району про терміни відключення й орієнтовні терміни включення (відновлення) ліній електропередач тощо. За наслідками засідання комісії прийняли ряд протокольних доручень з метою усунення виявлених недоліків. Відповідну робочу  нараду було проведено також в обласній державній адміністрації.
  • Працівники відділу містобудування,  архітектури  та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації провели перевірку наявної інформації щодо початку реконструкції на ВАТ «Сарненський завод мостових технологічних конструкцій» механічного цеху та гальваніки під цех термічної обробки металевих конструкцій цинком. При цьому виявлено, що дійсно розпочали роботи з влаштування фундаментів під технологічне обладнання. За результатами перевірки районна інспекція державного архітектурно-будівельного контролю притягнула до адміністративної відповідальності голову правління ВАТ «СЗМТК» М.М. Сулятицького та видала припис про припинення  будівельно-монтажних  робіт  до того часу поки буде виготовлена документація, необхідна для отримання дозволу на виконання будівельних робіт.
  • Невдоволення, що досі вирують серед громадян райцентру, пов’язані зі зміною маршрутів і графіків роботи маршрутного таксі. Що спричинило зміни в розкладі руху та чому про це не поінформували громадян?  Такі питання турбують населення міста. Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», замовником пасажирських перевезень є міська рада, а Постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» цей же замовник приймає рішення щодо продовження, скорочення маршруту, часткової зміни шляху прямування автобусів. У вищезгаданому документі також наголошується на тому, що інформація про відкриття та закриття маршруту, зміни в розкладі руху повідомляється через засоби масової інформації, розміщується на зупинках та автостанціях (автовокзалах). Про прийняте рішення виконавчого комітету міської ради від 20 червня 2007 року № 429 щодо внесення змін маршрутів і графіківи руху міського пасажирського транспорту, причину цих змін було надруковано в «Сарненських новинах» № 95-97 від 27 червня 2007 року. Проте й досі замовник пасажирських перевезень не опублікував у пресі змінений розклад руху маршруток, чим проігнорував законні вимоги населення міста. 
СН  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891