Сарненські новини

Четверг
Чер. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуПильність машиніста рятує життя

Пильність машиніста рятує життя

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Трудові будні локомотивного  депо станції Сарни завжди напружені, наповнені турботами про безперебійне щоденне обслуговування дільниць залізниці в напрямках від Сарненського вузла до Здолбунова, Лунінця, Ковеля та Коростеня. 

Як розповів начальник депо Олександр Столярець це забезпечують 100 локомотивних бригад, 23 провідники дизель-поїздів, працівники ряду служб. Робота залізничників ґрунтується на міцних знаннях своїх обов’язків і суворій дисципліні. І ключовою професією, від якої залежить злагоджена та безпечна діяльність всього комплексу служб руху поїздів, є машиніст локомотива. До слова, начальник депо теж пройшов відповідальну школу праці машиністом. Щоб отримати право бути ним, потрібно не тільки освіта, а й досвід роботи на нижчих фахових щаблях: чергового по депо, помічника машиніста, затим закінчити спеціальну школу при управлінні залізниці, пройти ряд іспитів, стажування тощо.

Відтак в кабіні локомотива машиніст керує рухом поїзда, а крім того веде спостереження за станом колії, світлофорів, обладнання на станціях, переїздах. Після закінчення рейсу записує в спеціальний журнал, зауваження, виявлені недоліки, аби не гаючи усунути їх задля безпеки руху. У поїзді дії локомотивної бригади контролює магнітофонний запис впродовж усього рейсу. Технік-розшифровщик Віктор Кафка за записами перевіряє, як рухався поїзд. Кожне порушення графіку, незапланована зупинка є надзвичайною подією, про що машиніст пише пояснення. А таких подій у журналі руху відмічено не одну в нинішньому році. Так, на перегоні Рівне-Решуцьк машиністу довелось застосувати екстрене гальмування  та попередити наїзд на п’яного чоловіка, який лежав на колії. При швидкості 40 км за годину гальмівний шлях становив 200 метрів.

У червні ц.р. машиніст вантажного поїзда Анатолій Тоюнда теж змушений був застосовувати екстрене гальмування, попередивши наїзд на мікроавтобус, що зупинився на переїзді неподалік Олевська. Це складніше, ніж у варіанті пасажирського потяга: адже вага вантажного зазвичай сягає понад 5 тисяч тонн і гальмівний шлях доволі довгий. Подібне трапилось і на перегоні біля Томашгорода, де машиніст екстреною зупинкою поїзда врятував життя корові, яка чомусь вийшла на колію. 

Складна та відповідальна робота машиніста, його помічника, і далеко не всі можуть успішно виконувати її. У Сарненському депо шанують досвідчених спеціалістів справи - машиніста маневреного локомотива Миколу Болкуневича, який майже три десятиліття працює на цій посаді, машиністів вантажного поїзда Юрія Нікуліна та приміського дизель-поїзда Володимира Васильця, інших фахівців. Саме завдяки їх сумлінній роботі виконали та перевиконали план з перевезень вантажів пасажирів. Так, з перевезень пасажирів перевиконання за червень і липень ц.р. становить відповідно 10 і 3 відсотки.

У приміських поїздах працюють з касовими апаратами та продають білети пасажирам провідниці. Вони теж вносять вагомий вклад у виконання планових показників депо. 

У числі кращих провідників керівництво називає Надію Бігун, Галину Лисько. Пасажирськими поїздами в першому півріччі нинішнього року перевезли понад 51,4 тисяч людей, зокрема в липні - 25 тисяч. Виторг провідників за продані білети становить за півріччя 336,7 тисяч гривень, за минулий місяць понад 73 тисячі. Однак багато доводиться перевозити пільговиків, їх більше тридцяти різних категорій. Тільки в липні ц.р. видали 7,9 тисячі пільгових квитків, а за півроку перевезли 41,5 тисячі пасажирів-пільговиків.

Дружно, чітко, сумлінно трудиться колектив Сарненського депо. За півріччя не було з його вини жодного порушення трудової дисципліни чи руху поїздів. І коли трапилась біда на залізниці за Бродами, де з колії зійшли цистерни з фосфором, туди від колективу наступного дня відправили на допомогу дві локомотивні бригади, які з честю виконали доручені їм завдання з ліквідації аварії.

Залізничники обертового депо продовжують трудові традиції колег, що сягають далеких часів появи станції Сарни, та разом з усіма сарненцями гідно відзначили 122-річницю рідного міста.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891