Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Людина і законПроти браконьєра всім миром

Проти браконьєра всім миром

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Свого часу урочище «Залив» було закритою зоною для. Тепер же на водоймі рибалять усі бажаючі, а найбільше «стараються» браконьєри. Тож, щоб не знищили вони тут усі рибні запаси, в грудні минулого року створили громадське об’єднання рибалок-любителів району.  Головою правління обрали Олександра Юркевича. Головний офіс фірми розміщений на «Заливі». Весною у водойму випустили 800 кг карасів, восени планують додати ще тонну різної риби. Для того, щоб рибалка мав змогу вдало посидіти з вудочкою в будь-яку пору, слід зариблювати щороку не менше 300 кг риби і, звичайно, охороняти її від браконьєрів. А для цього справжні фанати риболовлі повинні об’єднатися.

Минулої п’ятниці у МБК «Залізничник» відбулися перші збори рибалок-любителів району. Олександр Романович ознайомив майбутніх членів об’єднання з роботою організації, їх правами та обов’язками. Розповів, що на «Заливі» зараз, на жаль, буває багато любителів легкої наживи. Щодня доводиться знімати поставлені ними сіті. Боротися з браконьєрством треба всім разом, адже три рибінспектори на чотири північні райони області просто фізично не в змозі припинити знищення рибних запасів. Покарання ж за незаконний вилов риби сіткою чималий - до 680 грн.

Громадське об’єднання створене для задоволення законних потреб рибалок-любителів. Ставши його членом і заплативши раз у рік внески, вони матимуть змогу досхочу відпочити з вудочкою на березі чи ловити гарну рибу з човна будь-коли, звичайно, крім заборонених днів. Для решти ж вільний в’їзд на «Залив» закриють. Хоч порибалити тут зможе кожен, заплативши деяку суму. Скажімо, нещодавно, розповідає Олександр Юркевич один справжній фанат рибної ловлі зі столиці за години впіймав 15 щук! Усі зібрані кошти будуть використовувати для поповнення рибних запасів і створення комфортних умов для рибалок.

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891