Сарненські новини

Середа
Чер. 13
Розмір тексту
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Головна Життя міста День за днем На підприємствах районуПродукцію СЗМТК експортують  за кордон

Продукцію СЗМТК експортують  за кордон

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Сарненський завод мостових технологічних конструкцій – одне з найбільших промислових підприємств району. За 40 років функціонування тут напрацювали великий досвід з виготовлення унікальних мостових конструкцій і механізмів, які постачають у Росію, країни Середньої Азії та Західної Європи. І не дивно, адже мають високі виробничі потужності, сучасне обладнання та висококваліфікований колектив чисельністю понад 300 чоловік.
Очолює ВАТ «СЗМТК» Михайло Сулятицький. Він розповів, що наразі проводять модернізацію заводу. Нещодавно, приміром, у цех високовольтних опор при-дбали італійське обладнання з програмним управлінням для рубки кутника та формування отворів, газорізальну техніку. А основні напрямки діяльності сьогодні – виготовлення каркасних металоконструкцій, металевих пішохідних мос-тів і прогонів, форм для виробництва залізобетонної продукції, а також монтаж, ремонт й обслуговування виробів.
Окрім  мостових і будівельних металоконструкцій, попит на які постійно зростає, на заводі добре розвинута база механічної обробки деталей. Це дозволяє випускати машини та механізми, зокрема верстати для різки та гнуття арматурної сталі, універсальні монтажні крани, електромеханічні підйомники для діагностики легкових і вантажних автомобілів, копрові установки для забивання паль. Після зняття з озброєння балістичних ракет на основі шестиосного ракетного тягача МАЗ-547 підприємство випускає самоскиди. Нещодавно на замовлення товариства «Логінов і К°» виготовили дробарку для виробництва єврощебеню.
Актуальним для заводу питанням є кваліфіковані кадри. До слова, на підприємстві функціонує центр для навчання робітничим професіям. Однак, як повідомила інженер з підготовки кадрів Тамара Цицюра, навчання хоч і проводиться на високому рівні, та охочих здобути ці спеціальності небагато. Наразі дуже потрібні на роботу електрогазозварники, токарі, слюсарі й електромонтери. Щоб вирішити цю проблему, співпрацюють з районним і обласним центрами зайнятості.
У напруженому режимі трудяться виробничники. Нині виготовляють рекламні щити на автошлях Київ-Чоп і металоконструкції для галереї житлового комплексу в Києві. Днями отримали замовлення на виготовлення автосалону «Мазда» в м. Хмельницький. Михайло Сулятицький каже, що пості-йними замовниками є заводи залізобетонних конструкцій, облавтодор, «Укрзалізниця», будівельні компанії… А реалізація високоякісної продукції є основою діяльності підприємства.

Ольга ЛОТОЦЬКА.  
 1. - Владимир из Минска

  Після зняття з озброєння балістичних ракет на основі шестиосного ракетного тягача МАЗ-547 підприємство випускає самоскиди.

  Я их видел в интернете. СУПЕР!
  Ольга, может у вас есть фото этих САМОСКИДОВ?
  Я любитель грузовых автомобилей и мне это чрезвычайно интересно.
  Хотелось бы также узнать, сколько таких монстров выпустили?

  Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891