Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорахПро протипожежний стан ринків на території Сарненського району

Про протипожежний стан ринків на території Сарненського району

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Під час проведення перевірки стану забезпечення пожежної безпеки ринків, розміщених на території Сарненського району (КП “Ринок”м.Сарни. ГзОВ “Ринок”, м.Сарни, ринок “Транзит”, м.Сарни, ПП «Ринок» смт.Клесів та ринок смт.Степань) виявлено ряд суттєвих протипожежних недоліків.

Так на території КП “Ринок” м.Сарни (директор Білецький Михайло Федорович) між групами палаток не влаштовуються поперечні та повздовжні розриви не менше 4м, допускається стоянка автотранспорту на в’їздах і під’їздах до ринку. Не достатньо первинних засобів пожежегасіння (вогнегасників), територію ринку не забезпечено запасом води для зовнішнього пожежогасіння (на зовнішньому водопроводі і не встановлено пожежний гідрант). Відсутня узгоджена з місцевими органами ДГІН схема розміщення торговельних рядів, палаток на території ринку, посадова особа відповідальна за пожежну безпеку не пройшла навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.

На території ТзОВ “Ринок” м.Сарни вул.Пушкіна, 18 (директор Василина Тарас Андрійович) допускається встановлення кіосків, ларків на відстані менше 10м. від будівель. Вздовж торгових рядів допускаються проходи завширшки менше 2 м. Відсутня узгоджена з місцевими органами ДПН схема розміщення торгівельних рядів, кіосків на території ринку. Не дотримуються протипожежні розриви між групами кіосків. Не всі кіоски, павільйони забезпечені первинними засобами пожежегасіння (вогнегасниками). Адміністративне приміщення не обладнане автоматичною пожежною сигналізацією. В торгівельних кіосках допускаються порушення правил влаштування електропроводки. Відсутні покажчики пожежних гідрантів. Проводиться реконструкція ринку без проектно-кошторисної документації.

На водозаборі водопроводу, що проходить біля ПП «Ринок» смт.Клесів (директор Василєвич Микола Федорович) не встановлені пожежні гідранти. Відсутня проектно-кошторисна документація на добудови ринку. Будівлі ринку не обладнані блискавкозахистом. Не всі торгівельні кіоски та павільйони забезпеченні первинними засобами пожежегасіння. Торгівельні кіоски та павільйони не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, електромережа будівель ринку не перевірена на опір ізоляції, відсутня узгоджена з місцевими органами ДПН схема розміщення торгівельних рядів, кіосків на території ринку та план-схема евакуації людей на випадок пожежі, посадова особа не пройшла навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки. Не розроблено для кожного кіоску, павільйону, магазину інструкції про заходи щодо забезпечення та дотримання вимог пожежної безпеки.

Не всі торгівельні кіоски та павільйони на ринку смт.Степань (підприємець Радько Віктор Андрійович) забезпеченні первинними засобами пожежегасіння (вогнегасниками), адміністративна будівля не обладнана блискавкозахистом, відсутня узгоджена з місцевими органами ДПН схема розміщення торгівельних рядів, кіосків на території ринку та план-схема евакуації людей на випадок пожежі, електрична проводка в деяких торгівельних кіосках виконана з порушеннями правил улаштування електрообладнання, електромережа будівель ринку не перевірена на опір ізоляції.

Ринок “Транзит” м.Сарни вул.Пушкіна (директор Боровик Віктор Михайлович), не всі торгівельні кіоски забезпеченні первинними засобами пожежегасіння (вогнегасниками), в деяких кіосках допускається прокладання електропроводки по горючій основі, електромережа не перевірена на опір ізоляції.

За вищевказані порушення згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення та невиконання постанов посадових осіб органів державного пожежного нагляду до адміністративної відповідальності притягнуто 3 керівників ринків, припинено експлуатацію 2 приміщень та 6 дільниць електромережі, що перебували в пожежнебезпечному стані.

Підготував: Ст.інспектор Сарненського РВ ГУ МНС Юрій Стельмах  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891