Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорах Думки з приводуПро інвестиції, автомобілі швидкої допомоги та звіти керівників

Про інвестиції, автомобілі швидкої допомоги та звіти керівників

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Задля благополуччя та розквіту району голова районної ради Микола Добриднік хотів би об’єднати всіх депутатів.

- Миколо Мусійовичу, нещодавно Ви звітували про свою діяльність на посаді голови районної ради. Чи все задумане й обіцяне виборцям вдалося реалізувати?

- Вважаю, навіть більше. Районна рада стала справді діючим органом. Щодня до нас ідуть десятки людей: хтось за допомогою та підтримкою, хтось з порадою, а дехто - з останньою надією на справедливість. Найбільше горджуся тим, що виборці повірили в мене, як і в те, що представники районної ради - це ті люди, які відстоюють інтереси Сарненщини та її мешканців.

Тепер щодо конкретних фактів. При загрозі невиконання районного бюджету на 2007 рік (показник дохідної частини, який Міністерство фінансів довело для нашого району, був збільшений більш як на 5 млн. грн.), вдалося забезпечити не тільки його виконання, а й значне перевиконання. У порівнянні з відповідним періодом минулого року ріст становить 59,3 відсотка. У районі триває активне будівництво та реконструкція об’єктів соціальної сфери, зокрема: зводиться ЗОШ І ст. с. Поляна, значні кошти виділено на реконструкцію та ремонт  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та № 4 м. Сарни, Сарненської гімназії, Сарненського колегіуму. У сільських навчальних закладах реконструюють системи опалення та проводять капітальні ремонти приміщень; завершують капітальний ремонт операційного блоку хірургічного та реанімаційного відділень ЦРЛ, хірургічного відділення Степанської номерної лікарні, реконструкцію приміщення під амбулаторію в с. Кричильськ і т.д. Приємною новиною також є й те, що завдяки особистому сприянню голови обласної ради Олександра Данильчука виділено 1420 тис. грн. державної субвенції на реконструкцію приміщень колишньої військової частини під лікарняні відділення і, ще 177 тис. грн. надійде з обласного бюджету.

- На одній із сесій районної ради Ви обіцяли, що в  район надійде два автомобілі швидкої допомоги. Чи є надія, що в центральній районній лікарні вони з’являться найближчим часом?

- Автомобілі швидкої допомоги, як і обіцяв, у район надійдуть обов’язково. І не два, а чотири. Інвестори, які працюватимуть на Сарненщині, зобов’язались придбати два таких автомобілі. У придбанні ще двох посприяє Олександр Данильчук, офіційним підтвердження тому є лист обласної ради.  Тому найближчим часом нові машини в район надійдуть.

- Яка сьогодні ситуація з надходженням інвестицій у район?

- Районна рада, її депутати роблять усе для того, щоб зробити Сарненщину інвестиційно привабливим районом. Завдяки низці переговорів, проведених мною з потенційними інвесторами, в районі вже зареєстровані й готові розпочати  діяльність ТОВ «Рівненські граніти», «Полісся-Граніт»; у смт. Степань, с. Тинне та с. Кричильськ готується проектна документація підприємств, що видобуватимуть глину. Найближчим часом у Степані планується відкрити цегельний завод, завод із виготовлення піноблоків функціонуватиме в с. Ремчиці, на території Вирівської та Селищенської сільських рад найближчим часом працюватимуть щебеневі заводи. Діяльність таких колективів забезпечить надходження  в район мільйонів інвестиційних коштів. А головне, що сплачені ними податки надходитимуть  до районного бюджету.

У цілому обсяг інвестиційних надходжень значно покращився, за цим показником Сарненщина посідає 4 місце серед 20 регіонів області, а за приростом обсягів прямих іноземних інвестицій - третє. Зазначу, що роботу в напрямку залучення інвестицій проводимо постійно та потужно. Переконаний, що депутатам, рішення яких сприяють створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень до районного бюджету, ніколи не буде соромно перед громадою за свою діяльність. Інвестори в нас повірили, спільно орієнтуємось тільки на краще. Задля благополуччя та розквіту району хотілося б, аби об’єдналися всі депутати.

- На останній, тринадцятій сесії районної ради, депутати з порядку денного виключили питання про звіти посадових осіб райдержадміністрації стосовно отруєння дітей в ЗОШ с. Кричильськ і головних лікарів районної стоматологічної поліклініки та Сарненської ЦРЛ щодо якості надання стоматологічних послуг на території району. Чи були для того об’єктивні причини?

- На мій погляд, не було. Причина виключення цих питань з порядку денного сесії полягає в тому, що дехто з депутатів забув про те, що повинен в першу чергу відстоювати інтереси громади, а не колег і друзів. Питання на цьому не закриті, незабаром їх ще розглянуть у профільних комісіях районної ради.

Більше того, на черговій сесії, яка відбудеться 25 липня цього року, одними з планових питань є звіти головного лікаря ЦРЛ і начальника відділу освіти про стан виконання делегованих повноважень. Сподіваюсь, цього разу депутати по совісті прийматимуть рішення і виконають свій обов’язок перед громадою.

Щодо вищезазначених керівників, то скажу, що щодня до мене на прийом приходять люди, які розповідають конкретні факти їх «діяльності». Я глибоко поважаю роботу медиків і педагогів району, знаю, що це люди благородних професій, які покликані допомагати й наставляти. А тому скеровувати їх діяльність повинні достойні та високоморальні фахівці, які перш за все дбатимуть про людей, а не про власні інтереси.

- Миколо Мусійовичу! Які Ваші плани, як голови районної ради, на найближче майбутнє?

- З 12 липня спільно з депутатами районної ради розпочинаю активну виїзну діяльність по територіях селищних і сільських рад району.  Під час цих зустрічей вивчатимемо ситуацію з освоєнням коштів, виділених на будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери, пріоритетні проблемні питання, на які виділятимемо кошти після перегляду бюджету за І півріччя 2007 року. І, звичайно, активно вивчатимемо думку мешканців місцевих рад стосовно діяльності виконавчої влади й органів місцевого самоврядування.

Інтерв'ю підготував Богдан КОРНІЙЧУК.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891