Сарненські новини

П'ятниця
Чер. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя містаПраця та молитва для загального блага

Праця та молитва для загального блага

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У Сарнах за останні роки з’явилося чимало нових магазинів, сучасних супермаркетів і затишних кафе. Але, крім матеріальних, для людини не менш важливе задоволення духовних потреб.

Біля Свято-Покровського кафедрального собору свого часу існувало кафе «Лісова пісня». Згодом приміщення передали на баланс церкви. Стан будівлі був незадовільний, тому її розібрали. Нині на цьому місці зводиться приміщення Єпархіального управління. Працюватиме тут і недільна школа, де дітки матимуть змогу вивчати Закон Божий. Поряд у невеличкій будівлі довгий час існував тир. Звичайно ж, біля храму йому не місце. Пройде не дуже багато часу й виросте замість будиночку для стрільби капличка, де парафіяни зможуть задовольняти свої духовні потреби. У теплій церкві відбуватимуться богослужіння в будні. Там можна буде охрестити дитину чи провести людину в останню путь...

Тож роботи попереду ще багато. Церква веде її власними силами, допомагають і парафіяни. Завдяки допомозі міської влади цими днями біля храму встановили новий паркан.

А минулої неділі у Свято-Покровському кафедральному соборі святково й урочисто звершилося богослужіння на чолі з керуючим Сарненсько-Поліською єпархією високопреосвященнішим архієпископом Анатолієм. Багаточленне духовенство та парафіяни вітали свого владику з днем ангела. Возносилися молитви за здоров’я та добробут його та всього українського народу.

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891