Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна До свята Свята. Традиції. ОбрядиПрацею звеличують район

Працею звеличують район

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На урочистих зборах, приурочених до Дня Незалежності України, що відбулися напередодні державного свята в районному Будинку культури, вшанували кращих працівників в усіх галузях народного господарства.

Незмінні ведучі Наталія Чорна та Вадим Бублій запрошують до вітального слова виконуючого обов’язки голови РДА Петра Рухера, який підкреслив, що 16 років тому  почалася нова для країни доба - відродження суверенітету та незалежності, відзначив вагомі здобутки району, який є лідером в області з введення в експлуатацію житла, інновацій в освіті, медицині, побажав оптимізму, єдності, злагоди, оскільки консолідація суспільства є на сьогодні нагальною потребою.

Голова районної ради Микола Добриднік привітав присутніх з вікопомним днем, нагадав про відповідальність кожного перед днем прийдешнім, а отже, і майбутніми поколіннями, наголосив, що, незважаючи на проблеми, що є в районі, чорна смуга в житті Сарненщини залишилась у минулому.

Для озвучення спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради на сцену піднімається керівник апарату РДА Тетяна Олійник. Під звуки урочистої музики кращим виробничникам, освітянам, лікарям вручають почесні грамоти та квіти депутат обласної ради Олександр Юркевич, голови РДА та райради Петро Рухер і Микола Добриднік. А заслуги директора економіко-правового ліцею «Лідер» Тамари Колоїз відзначені Почесною грамотою обласної адміністрації.

Міський голова Леонтій Ніколайчук сказав, що хоче віддати шану тим, хто вірив у державу й незалежність, тим, хто навчає, лікує, розбудовує місто, працює на благо громади. Згідно з розпорядженням міського голови, яке зачитала Наталія Чорна, групу працівників міського господарства нагородили почесними грамотами. Серед них - і фотокореспондент «районки» Василь Сосюк.

Чудовий концерт присутнім подарували учасники художньої самодіяльності РБК і міста. Порадували довершеним співом Євгенія Гайова, Алла Криницька, Людмила Протасевич і гості з Нетішинських теренів - тріо «Камелія».

Зоя ТИМЦУНІК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891