Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Політика На злобу дняПодбаймо про безпеку виборчих дільниць!

Подбаймо про безпеку виборчих дільниць!

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

30 вересня відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Зараз проходить підготовка виборчих дільниць до цієї важливої події. Але належне проведення виборчої кампанії залежить від багатьох факторів. І дотримання Правил пожежної безпеки відіграє далеко не останню роль. Тому на дільницях зараз і під час виборів необхідно забезпечити й виконувати чимало заходів протипожежного захисту: приміщення забезпечити первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками та пожежним інвентарем; системи пожежної автоматики, внутрішнього пожежогасіння (пожежні крани) мають бути справними та готовими до використання; приміщення - забезпечені не менш ніж двома евакуаційними виходами; сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури необхідно постійно утримувати вільними й нічим не захаращувати; для захисту електромереж від коротких замикань використовувати лише стандартні плавкі вставки; не включати одночасно в електромережу декілька електроприладів великої потужності.
Не дозволяється: користуватися електричною проводкою та кабелями з пошкодженою ізоляцією, несправними електророзетками, вимикачами, електроприладами, саморобними подовжувачами. Заборонено використовувати для обігріву приміщень нестандартні (саморобні) електронагрівальні прилади та несправні опалювальні печі; свічки для освітлення приміщень виборчих дільниць; користуватись відкритим вогнем, курити.
Відповідальність за протипожежний стан приміщення виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким вони належать, а за дотримання протипожежного режиму - на голів виборчих дільниць і чергових. Заходи пожежної безпеки є обов’язковими для дотримання всіма особами, які перебувають на території виборчої дільниці.
Працівники районного відділу МНС перевірили протипожежний стан 80 виборчих дільниць. Під час рейдів виявили 694 порушення Правил пожежної безпеки (з них 386 усунуті), 19 об’єктів не забезпечені первинними засобами пожежогасіння, 6 перебувають в аварійному стані, у 14 електромережа експлуатується з порушеннями норм і правил. За результатами рейдових перевірок за грубі порушення вимог пожежної безпеки 8 керівників об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. Призупинили також експлуатацію 2 окремих приміщень виборчих дільниць, 7 дільниць електромереж, одного агрегату, що перебували в пожежонебезпечному стані.
Нагадуємо, що при виникненні пожежі необхідно повідомити про це за тел. 01, приступити до евакуації людей, виборчих бюлетенів й інших матеріальних цінностей, гасити пожежу первинними засобами. До виборів ще є час. Доцільним буде, якщо до цієї роботи підключаться голови, заступники та члени виборчих комісій. Адже разом набагато легше впоратись із невідкладними завданнями та безпечно провести вибори.

Сергій МОСІЙЧУК,
головний державний інспектор з пожежного нагляду
Сарненського району.
Роман ПСАЛТИРА,
старший інспектор Сарненського РВ ГУ МНС.
  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891