Сарненські новини

П'ятниця
Лип. 13
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста День за днемПодарунки під ялинку медикам

Подарунки під ялинку медикам

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

На порозі Нового року в Сарненську ЦРЛ з подарунками завітали заступник голови облдержадміністрації Степан Павлюк і голова РДА Петро Рухер. Виступаючи перед лікарями медичного закладу, представник з обласного центру розповів, що саме тут планують створити потужну медичну базу для всіх північних районів Рівненщини. Для цього й завозять медичне обладнання. Приємно, що Сарни ма¬ють стати регіональним центром медицини, що сприятиме покращанню здоров’я населення. Для цього за рік, що минув, у районі в цю галузь вклали понад 1 млн. грн.

Гості привітали медиків із новорічно-різдвяними святами та подарували новий сучасний ультразвуковий апарат і фетальний монітор (він дає змогу слідкувати за станом матері та дитини). На ці прилади з коштів Чорнобильського фонду використали 400 тис. грн.

Головний лікар ЦРЛ Степан Мартинович від імені колег подякував за такі потрібні подарунки. За його словами, у 2007 році для медичних закладів району зробили стільки добрих справ, що він став для Сарненщини роком медицини.

 

Василь СОСЮК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891