Сарненські новини

Четверг
Чер. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуПодаруймо дитині сімейне тепло

Подаруймо дитині сімейне тепло

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

У районі проживає 165 дітей-сиріт і позбавленими батьківського піклування. Серед них у 64 померли батьки, а 101 дитина, в яких принаймні один із батьків, а часто й обоє, - живі. Це - соціальні сироти, кількість яких у районі постійно збільшується. Але ці діти не винні в тому, що трапилося в їхньому житті. Вони мріють про сім’ю, не таку, де батько й мати п’яниці, де дитина почувається непотрібною. Ці хлопчики та дівчатка сподіваються, що хтось полюбить їх по-справжньому і назве своїм сином чи донькою. На щастя, 137 дітей знайшли сімейне тепло в родинах опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Та 28 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в дитячих будинках і школах-інтернатах. Працівники державних дитячих закладів роблять все для їх повноцінного фізичного, інтелектуального, культурного розвитку. Але дитина, яка з малолітства росте в сирітських закладах, не буде знати, що таке хороша та міцна сім’я. Яку сім’ю створить вона в майбутньому? Чи не повторить долю своїх батьків? Чи не розгубиться в нелегкому дорослому житті? Підготувати таких дітей до нормального майбутнього життя, дати їм емоційне тепло та захист сьогодні може тільки сім’я, мудрі та чуйні батьки.

В службу в справах дітей райдержадміністрадії звертаються подружні пари й окремі громадяни з бажанням усиновити або взяти під опіку, піклування, в прийомну сім’ю дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. Більшість перебувають під опікою чи піклуванням когось із родичів. Але є і чимало людей з доброю душею, любов’ю в серці й громадянською позицією, які беруть у сім’ю зовсім чужих дітей. 16 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, 12 - у прийомних сім’ях, 2 - в дитячих будинках сімейного типу, де немає родинних зв’язків між підопічними та їх новими батьками.

Цьогоріч одну дитину усиновили, проходить збір документів щодо усиновлення ще трьох, 11 - взяті під опіку та піклування. 3 влаштовані в прийомні сім’ї. Але значна кількість знедолених дітей на сьогодні виховується не в сім’ї.

Задумайтесь, можливо це ви з особливою силою відчуваєте всю трагедію дитини, яка не має повноцінної сім’ї, виховується в державному закладі, маєте усвідомлене бажання прийняти в родину дитину, яка втратила власну сім’ю?! Приходьте в службу в справах дітей райдержадміністрації за адресою: м. Сарни, вул. Демократична, 51, телефонуйте: 3-27-06, 2-24-65. Ми вам все роз’яснимо, допоможемо визначитися з прийняттям відповідального рішення. Спільними зусиллями можна забезпечити право кожної дитини на виховання в сім’ї!

Валентина КОРМІНА, завідуюча сектором з питань усиновлення, опіки та піклування служби в справах дітей райдержадміністраідії.  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891