Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Сарненчани Наша сучасницяПланів багато, а ідей - ще більше

Планів багато, а ідей - ще більше

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

у молодого підприємця Оксани Баєчко

У маленькому, затишному приміщенні салону-кабінету «Beauty» завжди панує тепла, доброзичлива атмосфера. Привітні майстри зустрічають усіх щирою посмішкою, запропонують чай, каву, якісно виконають замовлення. Тож не дивно, що прийшовши сюди вперше, захочеться повернутися знову і знову. Власниця салону - молодий підприємець Оксана Баєчко, саме так і організовує роботу колективу, щоб жоден клієнт не мав претензій, залишився задоволеним. І робить це власним прикладом: з-під її вмілих рук нігті прекрасної половини людства стають справжнім витвором мистецтва. Хоча ніколи й не думала, що стане підприємцем, адже мріяла бути педагогом. І освіту відповідну здобула - педагогічну, а до неї ще й музичну. Та життя розпорядилось по-іншому.

Вийшовши заміж, виїхала в Росію. Ніби все й добре було - гарна робота, достаток. Опанувала там ще й спеціальність фінансового менеджера. Та щось не заладилось в особистому житті. Додому поверталась, чекаючи дитину. Здається, впору опустити руки, пожаліти себе, поплакати в мами на плечі, перекласти на неї більшість своїх турбот, вона ж бо, як ніхто, зрозуміє, допоможе... Та не такого складу характеру Оксана. Після недовгих вагань вирішила відкрити власну справу. Взяла в оренду приміщення - невеличку кімнату. Як людина творча, ініціативна, спробувала себе в ролі манікюрниці - вийшло. Нині має й диплом майстра з нарощування нігтів однієї з американських фірм.

- Оглядаючись зараз назад, - розповідає чарівна власниця салону, - часто думаю, як мені вдалося пройти через усе це. Подеколи й самій важко повірити, що витримала, вистояла, не опустила руки... Знаєте, це тільки завдяки мамі Полі та Богу.

А ще - великій любові до праці, прагненню досягти успіху. Народження сина Микитки сприйняла, як дарунок долі. Згодом вийшла вдруге заміж, у родині з’явилась донечка Марточка. І вже через два тижні після пологів Оксана була на робочому місці.  Свої естетичні уподобання, любов до всього красивого втілила в інтер’єрі салону.  Хоча працювати доводиться багато, не ремствує, адже займається справою, що припала до душі.

- Колектив у нас маленький і дружній, - розповідає Оксана Василівна. - Перш за все, поважаємо один одного, адже проводимо разом дуже багато часу. Працюємо ж усі дні тижня, крім неділі.

Щодня в салон «Beauty» приходить понад 20 відвідувачів. Спектр послуг салону-кабінету досить широкий: декілька видів манікюру, педикюру, працюють перукар, косметолог. Усі послуги майстри виконують професійно. Адже постійно підвищують свою фахову майстерність на курсах у Києві, відвідують різноманітні виставки, майстер-класи, семінари, де вивчають новітні технології. У своїй роботі використовують тільки якісні косметичні засоби, які замовляють у відомих фірм Києва, Рівного, налагодили з ними добрі партнерські стосунки. Тому й клієнти завжди отримують бажаний результат. Серед них не тільки сарненці, а й жителі Рівного, Києва, Тернополя...

Ось так крок за кроком молода, тендітна жінка, ставши на непростий шлях підприємницької діяльності, все ж досягла неабиякого успіху. І на цьому не збирається зупинятися. Адже виношує багато ідей, гарних задумів і планів. Найперше про що мріє - розширити власний бізнес. Віриться, що в неї все вийде. Адже наполегливості, вміння та бажання втілити намічене в життя в Оксани Баєчко достатньо.

Світлана ЛЯШКО  
  1. - Гость

    цены не могут себе составить со своим салоном!!!!лично мне не нравится!!!

    Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891