Сарненські новини

П'ятниця
Лип. 13
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста Розповідь про хорошу сім'юПервісток і дві двійні -  щедрий ужинок сім’ї Момотків

Первісток і дві двійні -  щедрий ужинок сім’ї Момотків

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

А проживає ця неординарна родина в с. Довге. Коли завітали до хати, господиня Людмила зустріла сонцесяйною посмішкою, хоча й дещо розгубилася. Та не кинулась поспіхом прибирати, побачивши несподіваних гостей, як подекуди буває: у помешканні панували чистота й затишок, незважаючи на те, що у 29-річної мами — п’ятеро дітей. Та й господарство чимале — корова, свині...

- Раніше й на думку не спадало, що матиму стільки дітей, - щиро розповідає Людмила Момоток. — З’явились на світ Юля й Маринка, їм у травні виповниться п’ять років, а Дмитрику й Олечці (вони, на жаль, саме хворіли) — по сім місяців.

Молода багатодітна мама випромінює спокій і доброзичливість, наче и не доводиться недосипати ночей. Допомагає няньчити немовлят старший Владислав. Він навчається в третьому класі, і, як на свій вік, поважний і розсудливий хлопець. Поки розмовляли з мамою, встиг заколисати сестричку, підігріти молоко й погодувати братика. Юля й Марина теж час від часу переривали гру й заглядали в дитячу кімнату, щоб перевірити, як там малеча.

Шкода, не застали вдома главу сімю — господар перебуває на сезонних заробітках. Сергій Момоток, розповідає дружина, прагне забезпечити сім’ю, ось і зараз заробляє гроші, щоб придбати мікроавтобус — додалося двоє нащадків, отож у легковому авто сімю буде затісно.

- Чоловік у мене добрий, -ділиться Людмила. — Коли народила найменших, допомагав у всьому, на заробітки поїхав, коли немовлятам було майже два місяці: вони підрос¬ли, й мені стало трохи легше.

...Цей дім не хотілось покидати — така аура любові та щастя панує в ньому. Переконана, що Сергій Момоток гордиться своєю родиною так само, як дружина й діти пишаються чоловіком і татом.

Зоя ТИМЦУНІК  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891