Сарненські новини

Понеділок
Лип. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про все потрохуПерший раз у перший клас

Перший раз у перший клас

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

«Дзень-дзелень, дзень-дзелень!» - весело виспівував дзвоник у руках першокласниці  Галини Селезень. Вона разом з багатьма однолітками радіє Першовересню. Свято в Любиковичах було прикрашене найдорожчим і найціннішим, що є в батьків, - дитячими посмішками.

Теплими привітаннями зустрів уже досвідчених учнів і першокласників директор Віктор Мацкевич, побажав усім наснаги та натхнення. Сільський голова Григорій Мацкевич і депутат районної ради Микола Костецький передали привітання від голови райради Миколи Добридніка та щиро поздоровили всіх із новим навчальним роком. Перша вчителька Оксана Зелінська звернулася з теплими словами до своїх майбутніх учнів. До казкового дійства приєдналися Незнайко та Знайко, які розповіли про те, що пізнання світу приходить з часом. Провели одинадцятикласників через стежечку вишиваних рушників батьки першокласників. Юні учні виступили з першими віршами.

Петро КАТЕРИНИЧ, с. Любиковичі  
  1. - ГІСТЬ

    Браво!

    Відповісти на цей коментар

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891