Сарненські новини

П'ятниця
Лип. 13
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Перша осічка лідера

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Минулої неділі в чемпіонаті району з футболу відбулися матчі 7 туру. У першій лізі лідер турніру стрільський «Колос» втратив очки в поєдинку з коростським «Темпом» - 1:1. У Тинному тамтешній «Случ» завдяки голу Сергія Примака здолав сарненський «Хлібодар» - 1:0. Три сухі м’ячі забили у Великому Вербчому у ворота місцевої «Ниви» футболісти любиковицького «Старта». І, нарешті, першою осічкою лідера не скористався кричильський 2Колос», гравці якого не зуміли перемогти степанську «Горинь». Гра завершилася внічию 1:1. Очолює турнірну таблицю «Колос» зі Стрільська, в активі якого 16 очок. У його одноклубників з Кричильська «Старта» і «Темпа» по 100 очок. Щоправда кричильські футболісти мають ще гру в запасі.

У другій лізі клесівський «Граніт» розгромив «Случ» із Чудля 7:0, а «Чайка» з Костянтинівни перемогла карпилівське «Полісся» - 3:2. Ще два поєдинки в Селищі та Зносинах не відбулися через неявку команд відповідно з Ремчиць і Тутович «арсеналу2 та «Маяку» зараховано технічні поразки. У чемпіонаті з 19 очками лідирує «Граніт», 14 - в «Арсенала», 13 - «Маяка».

Марко КОЖАРКО  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891