Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ой вродили гарбузи

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Цьогоріч 70-річна жителька с. Любиковичі Марія Селезень зібрала досить великий урожай: бурячки, картопельку, моркву, зелень. Адже саджала з великою любов’ю та ще й підспівувала своїм ніжним голосом нашої народної. З найбільшим трудом далися їй гарбузи: повиростали такими, що й утрьох важко донести. Деякі важать до п’ятдесяти кілограмів, та й величиною - до метра! Такі гарбузи «світяться» в коморі господарки не вперше. Торік були ще більші! Це можна вважати справжнім рекордом. Можливо, через декілька років працелюбна господиня увійде до Книги рекордів України?  «Поживемо, побачимо», - так оптимістично відповідає досвідчена городниця.
Марія Селезень прожила нелегку долю: багато гірких розлук і втрат, страшні воєнні та довгі післявоєнні роки розбудови. Зараз трудівниця тримає корів, свиней, курчат, котів, песика. За все це переживає, адже рідне серцю, близьке. Спозаранку, коли світає, встає і зразу ж прямує до стайні. Корівку вигнати, курей нагодувати. А там, дивись й інша робота знайдеться…  У серці Марії Селезень завжди сіяє теплий промінчик доброти та радості. Вочевидь, це відчувають й овочі. Отож не дивно, що в неї такий великий урожай.

Петро КАТЕРИНИЧ,
с. Любиковичі.
  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891