Сарненські новини

Суббота
Чер. 16
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна ПолітикаІнтернетівські скунси

Інтернетівські скунси

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Скунс, як відомо, живе в Америці, тварина зазвичай мирна, але ж і пахне... Так і з інтернетівським сайтом - одноденкою “Сарни-2006”. В якому поки що невідомі автори дали свої характеристики кандидатам у депутати місцевих рад на посаду міського голови та партіям.
Смороду вийшло дуже багато, цікаво тільки, чи це по приколу, чи просто хтось захотів пропіаритись. Нам, далеким від цих брудних технологій, не зрозуміло... Можливо, це якісь Інтернет-збоченці чи маніяки - жокери? Хто зна... Але те, що хтось із відомих у нашому місті людей за цим стоїть - то це точно. Найвірогідніше, подейкують, саме ті, про кого там позитив, схвально, без серйозної критики та образливих ярликів говорилося на згаданому сайті. Хіба ж будеш проти себе свідчити?
Та Бог їм суддя. Ми ще раз і ще раз стали свідками нещирості, тупості, вульгарності, цинічності та безкультур’я. Як кажуть, хворим можна пробачити, але... Оце споконвічне українське “але”. Хай і в сусіда хата згорить... Вийми мені, Боже, око, лиш би сусідові два. Сумно, гірко, бридко. Коли ж все це скінчиться й “Врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!”? Мабуть, не скоро, якщо дозволяємо собі такі вибрики.

Віктор ПАЦЬОЛА  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891