Сарненські новини

П'ятниця
Лип. 13
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя містаНова школа працює по-новому

Нова школа працює по-новому

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Ось уже рік, як вихованці ЗОШ І ст. с. Орлівка навчаються в новому приміщенні. У цьому велика заслуга органів місцевої влади, батьків, учителів, жителів села. Наразі педагоги працюють над проблемою спрямування діяльності колективу навчального закладу на створення та забезпечення змістовної основи для творчого розвитку дитини, використовуючи новітні педагогічні технології та тісну взаємодію з родинами. Реалізовувати її допомагає програма всебічного розвитку дитини «Крок за кроком».

Щоранку заняття в школі розпочинаються зі спілкування вчителя з учнями, який піднімає їм настрій, розширює кругозір і планує роботу на день. Усі педагоги намагаються максимально використати умови, створені для навчально-виховного процесу. Саме тому щодня працювали предметні гуртки та факультативи.

Багато учнів є активними учасниками районних олімпіад і конкурсів. Неодноразово виступали з концертами перед жителями села Орлівка, працівниками обласної психіатричної лікарні, брали участь у різноманітних акціях, зокрема коли збирали та передавали в Будинок милосердя картоплю й інші овочі.

Є і проблеми. Хотілося б відкрити комп’ютерний клас і бібліотеку, щоб школа була не лише освітнім закладом, а й культурно-дозвіллєвим.

Георгій ОРЛІВСЬКИЙ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891