Сарненські новини

Понеділок
Чер. 18
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя містаНічні салюти над містом...

Нічні салюти над містом...

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Для багатьох мешканців райцентру нічні салюти та феєрверки, які колись можна було побачити винятково 9 травня чи на День Незалежності, стали справжнісіньким випробовуванням  барабанних перетинок і нервів. Гучні вибухи та яскраві спалахи за своїми масштабами подекуди нагадують бойові дії, заважаючи відпочивати сарненцям. Не дивно, що після такої «стрілянини» громадяни  змушені звертатися до міської влади з проханням вжити заходів щодо недопущення проведення в нічний час піротехнічних шоу. У Сарнах є безліч розважальних закладів, поряд з якими майже кожного дня розігріті алкоголем і веселощами люди забувають про час «салютування» і про те, що можуть заважати іншим. Мешканка райцентру Уляна Болкуневич, яка проживає на вулиці Широкій, скаржиться на страшний шум у центрі міста з настанням сутінок. На жаль, звернення в різноманітні інстанції нічого позитивного у вирішенні цієї проблеми не дали й гуркіт вибухів надалі порушує нічну тишу.

За словами керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, у виконавчий комітет дійсно надходять скарги від сарненців про порушення окремими громадянами Правил благоустрою міста, забезпечення в ньому чистоти, порядку, дотримання тиші в громадських місцях. Відповідно орган місцевого самоврядування намагається вирішити проблему всеукраїнського масштабу постановою, в якій обмежують час для влаштування феєрверків.

Як повідомила головний спеціаліст з питань торгівлі міськвиконкому Галина Сідельник, у зв’язку з ситуацією, що склалася, нещодавно надіслали листи-попередження керівникам закладів ресторанного господарства  міста: кафе «Саша», «Валерія», «Меркурій», «Олеся», «Кав’ярня», «Візит», «Кварта», «Лагуна», «Альфа», «Міраж» й ін. Саме мешканці будинків, розташованих поряд із ними, найбільше потерпають від вибухів посеред ночі.

Не зайве нагадати, що згідно зі статтею 182 Кодексу України про адміністративні порушення, за недотримання тиші в громадських місцях міста порушників чекає попередження або сплата штрафу від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладання штрафу на посадових осіб і громадян - суб’єктів господарської діяльності у розмірі від 15 до 35 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Любителям піротехніки й голосної музики необхідно знати, що згідно з правилами  Про дотримання тиші в громадських місцях у місті з 23.00 до 7.00 заборонено: голосно співати, вмикати на велику гучність радіоприймачі, телевізори тощо. Відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення в разі недотримання цих вимог на дебоширів складатимуть протоколи працівники органів внутрішніх справ, а адмінкомісія при міськвиконкомі  розглядатиме їх. Після узгодження всіх питань вживатимуть заходи до власників розважальних закладів, які не дотримують правил дотримання тиші в громадських місцях.

Олександр ШЕРШЕНЬ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891