Сарненські новини

Четверг
Чер. 14
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорах АктуальноНещасних випадків можна уникнути

Нещасних випадків можна уникнути

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

17 липня під час виконання службових обов’язків в управлінні Пенсійного фонду України в Сарненському районі працівниця управління праці та соціального захисту населення РДА С., 1968 р.н., оступилася і впала на місці перепаду висоти підлоги в коридорі приміщення, отримавши травму лівої ноги.
Нещасний випадок стався 14 липня з трелювальником Костянтинівського лісництва Д., 1968р.н., якого під час виконання роботи збив з ніг хлист берези довжиною 15 метрів, завдавши травму лівої ноги. Комісія встановила, що основною причиною нещасного випадку є порушення трудової та виробничої дисципліни.
24 липня надійшло повідомлення із ССОК «Кам’яне-Случанський» про те, що лісоруб кооператива С., 1959 р.н., зрізуючи сосну, отримав травму ноги під час падіння дерева. Комісія встановила, що причиною нещасного випадку є незадо-вільне функціонування, недосконалість системи управління охороною праці на підприємстві.
6 серпня, відкриваючи двері у виробниче приміщення ремонтно-механічної дільниці ВАТ «СЗМТК», сталися зсув і падіння облицювальної плитки зі стіни. Це призвело до травмування слюсаря-сантехніка Г., 1962 р.н. Комісія встановила, що основною причиною нещастя є незадовільний технічний стан виробничого об’-єкта підприємства.
8 серпня трелювальник Карпилівського лісництва П., 1972 р.н., під час незаконної (самовільної) рубки лісу в особистих цілях був травмований деревом. Від отриманих травм потерпілий помер у Сарненській ЦРЛ 11.08.2007 року. Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, призначена наказом територіального управління Держгірпромнагляду в Рівненській області, визнала цей випадок не пов’язаним з виробництвом.
23 вересня надійшло повідомлення з ДП «Клесівський лісгосп» про те, що лісоруб В., 1962 р.н., при обрізанні бензопилою гілок на березі, що лежала на двох зрізаних деревах, оступився під час пересування по стовбуру одного з них і при падінні травмував бензопилою ліву руку та праву ногу. За висновком комісії, основною причиною нещасного випадку є порушення трудової та виробничої дисципліни (у тому числі керівниками середньої ланки - потерпілий є бригадиром).
Працівники! Не нехтуйте вимогами нормативно-правових актів з охорони праці. Пам’ятайте: дбати про особисту безпеку та здоров’я, а також оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства - ваш обов’язок! Ті начальники, від яких залежить благополуччя підлеглих, у першу чергу мають це усвідомити. Той, хто створює своєю бездіяльністю передумови для каліцтва чи загибелі людини, повинен пам’ятати, що за гріхи батьків страждають діти. «Батьки наші грішили. Їх уже немає, а ми несемо покуту за беззаконня їхнє», - говориться в книзі «Плач Єремії».

Віктор ГУМЕННИЙ,
начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України в Сарненському районі.
  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891