Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Спорт Футбол. Чемпіонат областіНехай живе інтрига! Сарненський «Маяк» завдав першої поразки чемпіону області

Нехай живе інтрига! Сарненський «Маяк» завдав першої поразки чемпіону області

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

ОДЕК» (Оржів) – ФК «Маяк» (Сарни) – 1:2 (0:0). 16 вересня 2007 р. 16.00. Стадіон «ОДЕК-Україна» смт. Оржів Рівненського району. 1200 глядачів. Судді: Павло Кравцов, Петро Калиш, Андрій Кощевой – усі з Рівного.
«ОДЕК»: Юрій Кособуцький, Сергій Бурковський (Сергій Приймак, 79), Ярослав Комзюк (Юрій Чорнобай, 49), Володимир Поліщук, Євген Скляр, Андрій Новак, Олександр Кішенчук, Андрій Жук (Олександр Бондаренко, 56), Роман Волох (Сергій Чикалюк, 78), Віктор Куц, Андрій Давидюк. Тренер: Григорій Шаламай.
«Маяк»: Андрій Левчук, Володимир Мосійчук, Олег Ста-фійчук, Віталій Майструк, Олександр Дмитрук, Віталій Миронець, Дмитро Улянчук (Василь Галушко, 81), Анатолій Примак, Сергій Дьомушкін (Костянтин Ткаченко, 88), Анатолій Борейчук, Сергій Примак (Олексій Бриж, 90). Тренер: Микола Клевака.
Голи: Сергій Примак (48), Анатолій Борейчук (86), Андрій Давидюк (88).
Попередження: Володимир Поліщук (28), Ярослав Комзюк (47), Сергій Примак (51), Сергій Дьомушкін (52), Віктор Куц (52), Сергій Бурковський (62), Анатолій Борейчук (71), Олександр Бондаренко (85), Віталій Миронець (87), Андрій Давидюк (89), Віталій Майструк (90+2).
Матчі між оржівським «ОДЕКом» і сарненським «Маяком» завжди проходять у безкомпромісній боротьбі. Ще б пак: обидва футбольні колективи ставлять у чемпіонаті лише найвищі цілі. Звітний поєдинок, що відбувся в Оржеві минулої неділі, зібрав на трибунах місцевого стадіону понад тисячу вболівальників, серед яких було немало й із Сарн.
Уже на 2 хвилині м’яч після удару Анатолія Борейчука опинився у воротах господарів поля. Утім, суддя за-фіксував у нападника положення поза грою. Чемпіони області організували у відповідь контрвипад, який завершував Андрій Новак – шкіряна куля пролетіла повз ціль. Подібним чином завершував атаку сарненців Віталій Миронець. А на 20 хвилині врятував команду від неприємностей воротар «Маяка» Андрій Левчук. Він вибіг з-за меж штрафного майданчика й випередив Андрія Давидюка, якому забракло долі секунди, аби заволодіти м’ячем і відкрити рахунок. Наприкінці тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Володимир Мосійчук потужно пробив із 28 метрів, але відмінно на останньому рубежі зіграв Юрій Кособуцький. А потім Олександр Кішенчук з меж штрафного майданчика завдавав удару в падінні через себе – м’яч полетів над поперечиною.
Після перерви знову ж перша атака гостей призвела до гола. Але цього разу Сергій Примак, якому асистував Анатолій Борейчук, не дав судді жодних підстав відміняти взяття воріт. Позаяк усе відбувалося в рамках футбольних правил. Вихованці тренера Григорія Шаламая стрімголов кинулися відіграватися, але наштовхнулися на грамотні дії оборонців «Маяка». А коли пропустили два разючі контрвипади, які завершували Віталій Миронець і Сергій Примак, дещо збавили свій атакувальний запал. Натомість побільшало грубощів: загалом арбітр показав футболістам обох команд 11(!) жовтих карток.
Наприкінці поєдинку «Маяк» відзначився вдруге. Це Василь Галушко, який вийшов на заміну, з правого краю вивів на ударну позицію Анатолія Борейчука. Нападник, отримавши м’яч, миттєво переправив його у ворота. Щоправда, у цій ситуації йому допоміг рикошет. Господарі поля спромоглися на гол престижу. Натомість на останній доданій хвилині майстерність Юрія Кособуцького врятувала «ОДЕК» від більших неприємностей, коли Олексій Бриж на швидкості обійшов трьох захисників, але переграти воротаря не зумів.
15 тур запам’ятається тим, що в п’яти матчах із шести перемоги здобули гості. Ось його результати: «Сокіл» - «Случ» - 1:2, «Волинь-Цемент» - «Штурм-МЕГУ» - 1:4, «Варіант» - «Водник» - 1:3, «Хімік» - «Ізотоп-РАЕС» - 1:3, «Енергія» - «Буран-Славія» - 2:2.
Після поразок, що зазнали лідери, ситуація в турнірній таблиці склалася вкрай заплутаною. І тепер здобути звання чемпіона претендують аж 5 команд. Такої інтриги в чемпіонаті області не було вже давно. Наступні матчі сарненський «Маяк» проведе вдома: 23 вересня його суперником буде «Хімік», а 30 вересня – «Ізотоп-РАЕС».