Сарненські новини

Неділя
Лип. 15
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна У владних коридорах МіськвиконкомНазустріч побажанням громади

Назустріч побажанням громади

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Міськвиконком призначив громадські слухання щодо безпечності роботи нового виробництва на СЗМТК на жовтень ц.р. і розглянув на своєму засіданні ще дев’ять важливих питань

Насамперед підбили підсумки попередніх громадських слухань, проведених у лютому 2007 року. Інформував виконавчий комітет про це керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно. Громадські слухання пройшли в 13 трудових колективах підприємств, установ, організацій міста з участю більше тисячі громадян. На день засідання переважну частину їх пропозицій, зауважень - 17 із 27 - виконали, 6 перебували в стадії виконання, а 4 буде включено в програму соціально-економічного розвитку на наступний рік. Зокрема облаштоване вуличне освітлення по вул. Чорновола вартістю 27 тис. грн., тривають такі ж роботи по вул. Гоголя. Створили 3 дитячі ігрові майданчики біля багатоповерхівок по вул. Лисенка, 2, Котляревського, 53, Суворова, 7, на що витратили з бюджету міста 29,7 тис. грн.

З ініціативи міського голови розпочали реконструкцію центральної площі Сарн за рахунок спонсорських внесків. До кінця року біля багатоквартирних будинків встановлять 52 нових контейнери для твердих побутових відходів, відремонтовано каналізаційну систему по вул. Бєлгородській, 46, 48. Відновлили також освітлення центральних вулиць із застосуванням енергозберігаючих технологій. За зверненням міськвиконкому райвідділ міліції подовжив маршрут патрульної служби до ВПУ-22, а двічі на місяць патрулюють вулиці міста, заклади масового відпочинку міліціонери спільно з членами міськвиконкому. З метою поліпшення правопорядку в місті час роботи закладів торгівлі обмежений до 24 години, крім торгових точок по вул. Варшавській і на залізничному вокзалі. Виконали низку робіт з благоустрою. Наступного року заплановано облаштувати освітлення по вул. Миру, зробити автозупинку біля управління з експлуатації газового господарства по вул. 17 Вересня та капітально відремонтувати будинок № 2 на дослідній станції.

Як виконується рішення міськвиконкому про організацію весняно-літньої торгівлі, доповів перший заступник міського голови Володимир Федорович. Він вказав на випадки порушень правил торгівлі та громадського порядку, які слід усунути.

Як важливу проблему на засіданні міськвиконком розглянув «Про організацію громадських слухань з приводу модернізації механічного цеху ВАТ «СЗМТК» під цех механічної обробки металу з наступним покриттям методом гарячого цинкування». Член виконкому, директор заводу Михайло Сулятицький інформував про перспективи роботи нового підрозділу, виробничі та соціальні, а також запевнив у їх безпечності для навколишнього середовища та людей. Він висловив готовність надати вичерпні відповіді на запитання з цього приводу громадян чи громадських об’єднань.

У зв’язку із зверненням жителів м. Сарни до міськвиконкому щодо екологічної безпеки під час роботи реконструйованого цеху, нестачею повної інформації, висновків спеціалістів та екологічних служб виконком міської ради вирішив призначити на жовтень ц.р. громадські слухання у ВАТ «СЗМТК». Порядок денний цих слухань - «Про рівень екологічної безпеки цеху механічної обробки металу з наступним покриттям методом гарячого цинкування». Михайло Сулятицький має надати вичерпну інформацію про роботу виробничого підрозділу. А міськвиконком вивчить громадську думку, запросить на слухання спеціалістів відповідного профілю виробництва, екологів, представників громадських об’єднань, жителів райцентру. Узагальнені пропозиції, зауваження, висновки експертів міська рада розгляне для прийняття виваженого та правильного рішення.

Виконком також обговорив і затвердив Положення про соціальний гуртожиток, план своєї роботи на вересень, вирішив багато інших важливих питань. Зокрема проаналізували ситуацію в місті, що склалась після буревіїв, коли було підтоплено чимало осель сарненців, звалено дерев на вулицях. Намітили заходи з ліквідації наслідків стихії.

Анатолій КАРДАШ  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891