Сарненські новини

Вівторок
Лип. 17
Розмір тексту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Життя міста Слово до читачівНавіщо знищили яблуневий сад?

Навіщо знищили яблуневий сад?

Поділитись посиланням на статтю Роздрукувати

Громадян міста Сарни повинна об'єднувати турбота про його економічний і духовний розвиток. Гуртом маємо дбати про майбутнє районного центру, будувати, а не ламати, насаджувати, а не знищувати. Тим паче, що в Сарнах існує проблема санітарно-екологічного благополуччя.

Прочитавши в «Сарненських новинах» замітку «На захист довкілля», вирішила висловити власну думку. Серце крається, коли дивлюся на сухі дерева біля будинку, які минулого року знищила літня повінь. Рука не піднімається зрізати, а, може, оживуть. Чи боліло серце в людей, які винищували яблуневий сад - легені міста, що ріс на території колишньої меблевої фабрики? Звичайно, ні. Важко оцінити вчинок нового власника, жорстоку байдужість людей до природи. Понад 30 років яблуні щедро обдаровували тутешніх жителів соковитими плодами, а цієї весни вони вже не розквітнуть. Мабуть, така в нас екологічна культура та громадянська свідомість. Цікаво, що думають з цього приводу районні екологи та місцева влада?

Ганна Новак  

Прокоментувати цю новину:

Оскільки Ви ще незареєструвались на нашому сайті, то для того щоб надіслати прокоментувати Вам потрібно ввести перевірочний код:

????

Highslide JS Highslide JS

Меню користувача

Вибачте, ви неавторизовані

Статистика

Новин : 239
Коментарів : 19
Користувачів : 891